Kamera bcs point bcs-p-fip25fwr1
kamera bcs point bcs-p-fip25fwr1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-FIP25FWR1
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs point bcs-p-FIP25FWR1
Najważniejsze cechy
- Kamera ip 5Mpx
- Przetwornik 1/2.8" ps cmos
- Zgodność z ndaa
- Obiektyw fisheye 1.4mm
- WDR120dB
- Ir 10m
- Mikrofon
- Obudowa IP66, IK10
Przeznaczenie
Kamera Bcs-p-FIP25FWR1 jest dedykowana do monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego, szczególnie w miejscach, gdzie kluczowa jest wysoka rozdzielczość obrazu i skuteczna detekcja. Idealnie sprawdza się w obiektach przemysłowych, handlowych, parkingach oraz przestrzeniach publicznych, zapewniając niezawodny nadzór dzięki zaawansowanym funkcjom analizy obrazu i odporności na warunki atmosferyczne.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-FIP25FWR1 |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Fisheye |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2880(h)×1620(v) |
| Obiektyw | Fisheye |
| Ogniskowa | 1.4 mm |
| Apertura | F2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 360° |
| Dori | Detect 31m / observe 13m/ recognize 6m/ identify 3m |
| Czułość kamery | 0.01Lux(F2.0,agc) 0Lux(F1.4,b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 55dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 180° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 2880×1620@30fps 2560×1440@30fps 2304×1296@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 1920×1080@30fps 1280×720@30fps 640×360@30fps |
| Strumień trzeci | 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~6144kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 10m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, qos, rtmp, ssh |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 8.5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP66 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø125mm×43.7mm |
| Waga | 0.36kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.