Kamera bcs point bcs-p-eip45vsr4-ai-g
kamera bcs point bcs-p-eip45vsr4-ai-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-EIP45VSR4-Ai-G
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs point bcs-p-EIP45VSR4-ai-g
Przeznaczenie
Kamera Bcs-p-EIP45VSR4-ai-g to zewnętrzna kopułowa kamera ip 5 mpx z motozoomem 2.8–12 mm, oświetlaczem ir do ok. 40 m, wdr 120 db i obudową IP67, zaprojektowana do szczegółowego monitoringu wizyjnego w trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki funkcjom ai – takim jak ochrona perymetryczna (wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii) z rozpoznawaniem człowieka – nadaje się szczególnie do ochrony obwodowej obiektów komercyjnych, przemysłowych, osiedli i posesji prywatnych, gdzie ważne jest ograniczenie fałszywych alarmów.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-EIP45VSR4-ai-g |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Nagrywanie w chmurze bcs | Tak |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2880(h) × 1620(v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8 ~ 12 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 96.4° ~ 32.7° v: 51.3° ~ 18.6° d: 101.2° ~ 37.2° |
| Dori | Detect 63 ~ 270 m / observe 25 ~ 108 m / recognize 13 ~ 54 m / identify 6 ~ 27 m |
| Czułość kamery | 0.001 lux (F1.6, agc) 0 lux (b/w, ir) |
| Stosunek s/n | 52 db |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120 db) |
| Migawka | Auto / manual 1 ~ 1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90° (tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M (2880×1620) / 4M (2560×1440) / 3M (2304×1296) / 2M (1920×1080) / 720P (1280×720) / D1 (720×576) / 640×360 / 2CIF (704×288) / cif (352×288) |
| Strumień główny | 2880×1620@25fps 2560×1440@25fps 2304×1296@30fps 1920×1080@30fps |
| Strumień drugi | 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps |
| Bitrate | 128 kbps ~ 6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Zasięg ir | 40 m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj‑45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, snmp, qos, rtmp, ssl/tls |
| Bezpieczeństwo | Https, ssl, tls, digest authentication, login authentication, account lockout, ip address filtering, arp protection |
| Rodzaj zasilania | 12 v dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7.5 w |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | 6 kv |
| Warunki pracy | -30 °c ~ +60 °c max 95% rh |
| Wymiary | Ø129 × 110 mm |
| Waga | 0.67 kg |
| Ai – wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie człowieka dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.