Kamera bcs point bcs-p-eip28fcl3-ai1
kamera bcs point bcs-p-eip28fcl3-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-EIP28FCL3-Ai1
Kod kreskowy: 5904890714410
Opis
Kamera bcs point bcs-p-EIP28FCL3-Ai1
Najważniejsze cechy
- Kamera ip kopułowa 8Mpx
- Przetwornik 1/1.8" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Zgodność z ndaa
- Obiektyw stały 2.8 mm
- WDR120dB
- Mikrofon
- Whitelight 30m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-EIP28FCL3-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 111°, v: 63°, d: 131° |
| Dori | Detect 63m / observe 25m / recognize 13m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.0003Lux(F1.0, agc) |
| Stosunek s/n | 52dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia (agc) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | Od 8M (3840×2160) do cif (352×288) |
| Strumień główny | 3840×2160@20fps, 3072×1728@30fps, 2560×1440@30fps, 1920×1080@30fps, 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 1920×1080@30fps, 1280×720@30fps, 720×576@30fps, 640×360@30fps, 704×288@30fps, 352×288@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~6144kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / mjpeg |
| Rodzaj oświetlacza | White light |
| Oświetlacz | 30m |
| Nightcolor | Nightcolor 2.0 |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Przechowywanie | Nas (nfs) |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, itd. |
| Bezpieczeństwo | Https, silne hasła, tls 1.2, ochrona rtsp i onvif, logowanie operacji |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 3.9W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | 4kV |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary | Ø118×106mm |
| Waga | 0.48kg |
| Ai – wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie ludzi – redukcja fałszywych alarmów |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.