Kamera bcs point bcs-p-eip25fsr3l2-ai2-g
kamera bcs point bcs-p-eip25fsr3l2-ai2-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-EIP25FSR3L2-AI2-G
Kod kreskowy: 5904890706972
Opis
Kamera bcs point bcs-p-EIP25FSR3L2-AI2-g
Najważniejsze cechy
- Kamera ip kopułowa 5Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia skylight
- Technologia nightcolor
- Technologia adc
- Zgodność z ndaa
- Obiektyw stały 2.8 mm
- WDR120dB
- Ir 30m, whitelight 20m
- Mikrofon, głośnik
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-EIP25FSR3L2-AI2-g |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2880(h)×1620(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 101.1° v: 55.3° |
| Dori | Detect 63m / observe 25m / recognize 13m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.002Lux(F1.6,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 2880×1620@30fps 2560×1440@30fps 2304×1296@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Strumień trzeci | 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + white light |
| Oświetlacz | 30m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Kompresja audio | G.711 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, qos |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7.5W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø111×95mm |
| Waga | 0.42kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy |
| Ai - liczenie osób | Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.