Kamera bcs point bcs-p-eip24fcl3-ai1
kamera bcs point bcs-p-eip24fcl3-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-EIP24FCL3-Ai1
Kod kreskowy: 5904890713512
Opis
Kamera bcs point bcs-p-EIP24FCL3-Ai1
Najważniejsze cechy
- Kamera ip kopułowa 4Mpx
- Przetwornik 1/1.8" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Zgodność z ndaa
- Obiektyw stały 2.8 mm
- WDR120dB
- Mikrofon
- Whitelight 30m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-EIP24FCL3-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h) × 1520(v) |
| Obiektyw | Stały, 2.8 mm, F1.0 |
| Kąt widzenia | H: 110.4°, v: 60.5°, d: 115.2° |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Czułość kamery | 0.0003 lux (F1.0, agc) |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 db |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000 s |
| Redukcja szumów | 2D / 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M, 3M, 2M, 720P, D1, cif, 2CIF |
| Oświetlacz | White light, 30 m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 256 gb |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Zasilanie | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max. 2.8 w |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | 4 kv |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | Ø118 × 106 mm |
| Waga | 0.48 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.