Kamera bcs point bcs-p-dmip28fsr3-g
kamera bcs point bcs-p-dmip28fsr3-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-DMIP28FSR3-G
Kod kreskowy: 5904890714946
Opis
Kamera bcs point bcs-p-DMIP28FSR3-g
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-DMIP28FSR3-g |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 101.1° v: 55.3° d: 111.1° |
| Dori | Detect 63m / observe 25m / recognize 13m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.002Lux(F1.6,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 52dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°(tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160) / 5M(3072×1728) / 4M(2560×1440) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 3840×2160@20fps 3072×1728@30fps 2560×1440@30fps 1920×1080@30fps |
| Strumień drugi | 1920×1080@30fps 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Strumień trzeci | 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Zasięg ir | 30m |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Przechowywanie | Nas(nfs) |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, qos, rtmp, ssh, ssl/tls |
| Bezpieczeństwo | Password protection, strong password, https encryption, export operation logs, basic and digest authentication rtsp, digest authentication http, tls 1.2, wsse, digest authentication onvif |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 6W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø110×61mm |
| Waga | 0.37kg |
| Obudowa | Metal |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.