Kamera bcs line bcs-l-tip64vcr6l6hp-ai2
kamera bcs line bcs-l-tip64vcr6l6hp-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP64VCR6L6HP-Ai2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs line bcs-l-TIP64VCR6L6HP-Ai2
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP64VCR6L6HP-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h)×1520(v) |
| Ram | 2GB |
| Rom | 4GB |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~12 mm |
| Apertura | F1.2 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto / p-iris |
| Zoom optyczny | 4× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 98°~48° v: 52°~27° d: 117°~56° |
| Dori | Detect 57.5~128.7m / observe 27~51.5m / recognize 13.5~25.7m / identify 6.7~12.9m |
| Czułość kamery | 0.0006Lux(color,F1.2,30IRE) 0.0003Lux(F1.2,b/w,30IRE) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 140dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(140dB) / ssa |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Ldc | Lens distortion correction |
| Roi | Region of interest |
| Stabilizacja obrazu | Electronic (eis) |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 4 |
| Rozdzielczości | 4M(2688×1520/2560×1440) 3M(2048×1536/2304×1296) 1080p(1920×1080) 1.3M(1280×960) 720p(1280×720) D1(704×576/704×480) vga(640×480) cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 2688×1520(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080(1~25/30fps) |
| Strumień czwarty | 1280×720(1~25/30fps) |
| Bitrate | H.264: 3 kbps~16384kbps h.265: 3 kbps~16384kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / h.264H / h.264B / mjpeg / ai coding |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 60m |
| Zasięg whitelight | 60m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania adc | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.723 / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 2 |
| Wyjście alarmowe | 2 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 1TB |
| Dodatkowe interfejsy | RS485 |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 8 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t/m) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp, P2P, auto registration |
| Bezpieczeństwo | Digest, wsse, account lockout, security logs, ip/mac filtering, generation and importing of x.509 certification, syslog, https, 802.1x, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, session security, security warning |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe(802.3at) / epoe |
| Pobór mocy | Max 24.2W |
| Redundancja zasilania | Dual power backup |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Powłoka antykorozyjna | Opcjonalnie |
| Wbudowana grzałka | Tak |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 302.6×110.8×99.1mm |
| Waga | 1.65 kg |
| Obudowa | Metal |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii, szybkie przemieszczanie, szwendanie, detekcja tłumu, detekcja parkowania |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii i szybkiego przemieszczania redukuje fałszywe wywołanie alarmu |
| Ai - detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy, rozpoznawanie atrybutów i ekspresji twarzy |
| Ai - liczenie osób | Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść i przebywania, monitorowanie i zarządzanie kolejką osób, generowanie i eksport raportów w okresach czasu |
| Ai - metadane | Atrybuty osoby (płeć, ubranie, kolor, torba, nakrycie głowy, parasol), atrybuty twarzy (płeć, wiek, ekspresja twarzy, okulary, maska, zarost), atrybuty pojazdu (typ, kolor, logo, pasy bezpieczeństwa, palenie, telefon) |
| Ai - mapa ciepła | Rejestrowanie ruchu obiektów w okresie czasu, statystyka gęstości czasowej ruchu prezentowana graficznie w odcieniach kolorów czerwony/niebieski |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd 4.0 |
| Ai - inteligentne wyszukiwanie | Technologia acupick - inteligentne wyszukiwanie obiektów człowiek/pojazd w historii nagrań z rejestratorem z funkcją acupick |
| Ai - large scale models | Ochrona perymetryczna: zwiększony zasięg detekcji, ograniczona ilość fałszywych alarmów, detekcja i odporność na zwierzęta |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.