Kamera bcs line bcs-l-tip58fcr3l3-ai1(3)
kamera bcs line bcs-l-tip58fcr3l3-ai1(3), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP58FCR3L3-Ai1(3)
Kod kreskowy: 5904890713260
Opis
Kamera bcs line bcs-l-TIP58FCR3L3-Ai1(3)
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip tubowa 8Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Technologia adc
- Obiektyw stały 2.8mm
- WDR120dB
- Ir 30m, whitelight 30m
- Alarm 1/1, audio 1/1, mikrofon, głośnik
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentnea
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP58FCR3L3-Ai1(3) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8M (3840×2160), 6M (3072×2048), 5M (3072×1728, 2592×1944), 4M (2688×1520, 2560×1440), 3M (2048×1536, 2304×1296), 2M (1920×1080), 1.3M (1280×960), 720P (1280×720), D1 (704×576/704×480), vga (640×480), cif (352×288/352×240) |
| Strumień główny | 3840×2160@(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(125fps), 704×480(130fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080(1~25/30fps) |
| Bitrate | H.264: 3 kbps16384 kbps, h.265: 3 kbps16384 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg / ai coding |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + white light |
| Zasięg oświetlacza | 30 m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania adc | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.723 / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, snmp, P2P |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 9.4W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 288.4 × 94.4 × 84.7 mm |
| Waga | 1 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd 4.0 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.