Kamera bcs line bcs-l-tip48vcr6l6-ai1
kamera bcs line bcs-l-tip48vcr6l6-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP48VCR6L6-Ai1
Kod kreskowy: 5904890714052
Opis
Kamera bcs line bcs-l-TIP48VCR6L6-Ai1
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip tubowa 8Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw motozoom 2.7~13.5mm
- WDR120dB
- Alarm 1/1 audio 1/1
- Mikrofon
- Promiennik ir 60m
- Whitelight 60m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP48VCR6L6-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Ram | 256MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~13.5 mm |
| Apertura | F1.5 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 5× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 114°~32° v: 58°~17° d: 138°~36° |
| Dori | Detect 85280m / observe 34112m / recognize 1756m / identify 828m |
| Czułość kamery | 0.008Lux(color,F1.6,30IRE), 0.0008Lux(b/w,F1.6,30IRE), 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia (agc) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | Od 8M (3840×2160) do cif (352×288/240) |
| Strumień główny | 3840×2160(120fps), 2688×1520(125/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(125fps), 704×480(130fps) |
| Bitrate | H.264: 32–8192 kbps, h.265: 12–8192 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr, mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + white light |
| Oświetlacz | 60m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, itd. |
| Bezpieczeństwo | Zaawansowane szyfrowanie, certyfikaty x.509, 802.1x, trusted boot, itp. |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 12.7W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 238.5mm × 90.7mm × 90.7mm |
| Waga | 0.76 kg |
| Obudowa | Metal |
| Ai – wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Osoba/pojazd mechaniczny – redukcja fałszywych alarmów |
| Ai – smd – inteligentna detekcja ruchu | Smd plus |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.