Kamera bcs line bcs-l-tip16fcr3l3-ai1-g
kamera bcs line bcs-l-tip16fcr3l3-ai1-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP16FCR3L3-AI1-G
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs line bcs-l-TIP16FCR3L3-AI1-g
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP16FCR3L3-AI1-g |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 6 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3288(h)×1850(v) |
| Ram | 256MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 112° v: 61° d: 132° |
| Dori | Detect 61m/ observe 25m/ recognize 12m/ identify 6m |
| Czułość kamery | 0.007Lux(color,F1.6,30IRE) 0.0007Lux(b/w,F1.6,30IRE) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 6M(3288×1850/3200×1800) /5M(2880×1620) /4M(2688×1520) /3M(2048×1536/2304×1296) /1080p(1920×1080) /1.3M(1280×960) /720p(1280×720) /D1(704×576/704×480) /vga(640×480) /cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 3288×1850@(1–20 fps) / 2688×1520@(1–25/30 fps) |
| Strumień drugi | 704×576@(1–25 fps) / 704×480@(1–30fps) |
| Bitrate | H.264: 32 kbps~8192 kbps h.265: 12 kbps~8192 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 30m |
| Zasięg whitelight | 30m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, P2P, bonjour, auto registration |
| Bezpieczeństwo | Video / firmware / configuration encryption, digest, wsse, account lockout, security logs, ip/mac filtering, generation and importing of x.509 certification, syslog, https, 802.1x, trusted boot / execution / upgrade |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 5.4W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 166.2×70×70mm |
| Waga | 0.48 kg |
| Ai - wbudowane funkcje | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd 4.0 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.