Kamera bcs line bcs-l-sip2225s-ai2
kamera bcs line bcs-l-sip2225s-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-SIP2225S-Ai2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs line bcs-l-SIP2225S-Ai2
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip obrotowa 2Mpx
- Przetwornik 1/2.8" ps cmos
- Technologia skylight
- Obiektyw motozoom 4.8~120mm
- Zoom optyczny 25x
- WDR120dB
- Alarm 2/1, audio 1/1
- Obudowa IP67, IK10
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-SIP2225S-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Ptz |
| Rozdzielczość | 2 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 1920(h)×1080(v) |
| Ram | 512MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 4.8~120 mm |
| Apertura | F 1.6~3.5 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto / manual |
| Zoom optyczny | 25× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H:58.5°~2.8° v:33.2°~1.5° d:67.5°~3.2° |
| Dori | Detect 1655m / observe 654m / recognize 331m / identify 165m |
| Czułość kamery | 0.005Lux(color,F1.6) 0.0005Lux(F1.6,b/w) |
| Stosunek s/n | 55dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/30000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Stabilizacja obrazu | Electronic (eis) |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / vga(640×480) / cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720 (25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576 / 704×480 / 640×480 / 352×288 / 352×240 (25/30fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720 (25/30fps) |
| Bitrate | H.264: 2048 kbps-8192 kbps h.265: 768 kbps-6400 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / g.722.1 / g.723 / g.729 / pcm / MPEG2-L2 |
| Wejście alarmowe | 2 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 24 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | Tcp, ftp, rtmp, IPv6,bonjour, IPv4, dns, rtcp, pppoe, ntp, rtp, 802.1x, https, snmp, tcp/ip, ddns, upnp, nfs, icmp, udp, igmp, ip filter, smb, http, ssl, dhcp, smtp, SNMPv1/v2c/v3(mib-2), qos, rtsp, arp |
| Rodzaj zasilania | 24VDC / poe(802.3at) |
| Pobór mocy | Max 16W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe | Tvs 6kV |
| Warunki pracy | -40°c~+70°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø186×253mm |
| Waga | 2.5 kg |
| Prędkość pan | 0.1°/s~350°/s(500°/s preset) |
| Prędkość tilt | 0.1°/s~250°/s(500°/s preset) |
| Zakres pan | 0°~360° |
| Zakres tilt | 0°~90° auto-flip |
| Auto tracking | Tak |
| Funkcje automatyki | 300 presetów, 8 tras(po 32 presety), 5 ścieżek, 5 skanów |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii, szybkie przemieszczanie, szwendanie, detekcja tłumu, detekcja parkowania |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii i szybkiego przemieszczania redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy, rozpoznawanie atrybutów i ekspresji twarzy |
| Ai - smd | Smd 4.0 |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt ścienny, adapter APTZ1, zasilacz 24VDC |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.