Kamera bcs line bcs-l-shome02
kamera bcs line bcs-l-shome02, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-SHOME02
Kod kreskowy: 5904890713604
Opis
Kamera bcs line bcs-l-SHOME02
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-SHOME02 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Home |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| Piksele | 2560(h)×1440(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F 2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 92° v: 50° d: 107° |
| Balans bieli | Auto |
| Wdr | Wdr |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / 640×480 |
| Strumień główny | 2560×1440@125/30fps 1920×1080@125/30fps 1280×960@125/30fps 1280×720@125/30fps |
| Strumień drugi | 640×480@1~25/30fps |
| Bitrate | H.264: 246144kbps h.265: 96144kbps |
| Kompresja wideo | H.264B / h.264 / h.264H / h.265 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 30m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | Pcm / g.711a / g.711Mu |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Wi-fi | IEEE802.11b/g/n/ax 2.4GHz |
| Rodzaj zasilania | Poe / 12VDC |
| Pobór mocy | Max 5.85W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Warunki pracy | -10°c~+45°c max 95% rh |
| Wymiary | 64×100×34mm |
| Waga | 0.11 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja człowieka redukuje fałszywe alarmy |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.