Kamera bcs line bcs-l-pthome05
kamera bcs line bcs-l-pthome05, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-PTHOME05
Kod kreskowy: 5904890713376
Opis
Kamera bcs line bcs-l-PTHOME05
Najważniejsze cechy
- Obrotowa zewnętrzna kamera wifi 5 mpx
- Technologia wi-fi 6 (802.11ax)
- Mikrofon / głośnik
- Zdalny dostęp i sterowanie
- Funkcje aktywnego odstraszania i śledzenia
- Funkcje ai z rozpoznaniem obiektów (człowiek/samochód)
- Powiadomienia o alarmach
- Kolorowy obraz całą dobę przy wykorzystaniu led
- Podwójny oświetlacz led i ir (30m)
- Obudowa IP66
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-PTHOME05 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Home |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| Piksele | 2880(h)×1620(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 3.6 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 78° v: 40° d: 93° |
| Balans bieli | Auto |
| Wdr | Dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 640×360 |
| Strumień główny | 2880×1620@1~25/30fps |
| Strumień drugi | 640×360@1~25/30fps |
| Bitrate | H.265: 80~4096kbps |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + white light |
| Oświetlacz | 30m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania adc | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Kompresja audio | G.711A |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Wi-fi | IEEE802.11b/g/n/ax 2.4GHz |
| Rodzaj zasilania | 12V dc 1A |
| Pobór mocy | Max 4.5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP66 |
| Warunki pracy | -20°c~+50°c max 95% rh |
| Wymiary | 116mm×138mm×139mm |
| Waga | 0.4 kg |
| Zakres pan | 0°~355° |
| Zakres tilt | 0°~90° |
| Auto tracking | Tak |
| Funkcje automatyki | Preset patrol |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja człowieka i pojazdu mechanicznego redukuje fałszywe alarmy |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.