Kamera bcs line bcs-l-pthome03
kamera bcs line bcs-l-pthome03, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-PTHOME03
Kod kreskowy: 5904890713352
Opis
Kamera bcs line bcs-l-PTHOME03
Najważniejsze cechy
- Obrotowa wewnętrzna kamera wi-fi 4 mpx
- Mikrofon / głośnik
- Zdalny dostęp i sterowanie
- Funkcja śledzenia
- Funkcje ai z rozpoznaniem obiektów (człowiek)
- Powiadomienia o alarmach
- Tryb dzień/noc (ir 15m)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-PTHOME03 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Home |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' cmos |
| Piksele | 2560(h)×1440(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 4 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 80.3° v: 43.2° d: 94.3° |
| Balans bieli | Auto |
| Wdr | Dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M(2560×1440) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576)(704×480) / cif(352×288)(352×240) |
| Strumień główny | 2560×1440@125/30fps, 1920×1080@125/30fps, 1280×960@125/30fps, 1280×720@125/30fps |
| Strumień drugi | (704×576)(704×480)@125/30fps, (352×288)(352×240)@125/30fps |
| Bitrate | H.264: 2568192kbps, h.265: 1448192kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 15m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | Pcm / g.711a / g.711Mu / g.726 / MPEG2-Layer2 / G722.1 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512GB |
| Dodatkowe interfejsy | Usb-c |
| Obsługa | Mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Wi-fi | IEEE802.11b/g/n 2.4GHz |
| Rodzaj zasilania | 5V dc |
| Pobór mocy | Max 5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Warunki pracy | -10°c~+40°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø95.5mm×130.4mm |
| Waga | 0.25 kg |
| Zakres pan | 0°~325° |
| Zakres tilt | -20°~100° |
| Auto tracking | Tak |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja człowieka redukuje fałszywe alarmy |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.