Kamera bcs line bcs-l-pip14fw
kamera bcs line bcs-l-pip14fw, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-PIP14FW
Kod kreskowy: 5904890710733
Opis
Kamera bcs line bcs-l-PIP14FW
Najważniejsze cechy
- Kamera ip typu pinhole 4Mpx
- Przetwornik 1/3" ps cmos
- Obiektyw stały 2.8mm
- WDR120dB
- Audio 1/1, mikrofon
- Wymiary 31×31×30mm
- Zasilanie 12V dc
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-PIP14FW |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Pinhole |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h)×1520(v) |
| Ram | 128MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 96° v: 55° d: 110° |
| Dori | Detect 61m/ observe 24m/ recognize 12m/ identify 6m |
| Czułość kamery | 0.01Lux(color,F2.0,30IRE) 0.001Lux(F2.0,ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M(2688×1520)(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / vga(640×480) / cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 2688×1520(1~20fps) 2560×1440(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps) |
| Bitrate | H.264: 3Kbps~6144Kbps h.265: 3Kbps~6144Kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, https, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, bonjour |
| Rodzaj zasilania | 12V dc |
| Pobór mocy | Max 1.8W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 31× 31×30mm |
| Waga | 81g |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.