Kamera bcs line bcs-l-eip58vsr4-ai1(2)
kamera bcs line bcs-l-eip58vsr4-ai1(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP58VSR4-Ai1(2)
Kod kreskowy: 5904890710443
Opis
Kamera bcs line bcs-l-EIP58VSR4-Ai1(2)
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip kopułowa 8Mpx
- Przetwornik 1/1.8" ps cmos
- Technologia skylight
- Obiektyw motozoom 2.7~12mm
- WDR120dB
- Ir 40m
- Mikrofon
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP58VSR4-Ai1-g(2) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Ram | 1GB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~12 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 109°~30° v: 56°~17° d: 131°~35° |
| Dori | Detect 83~190m / observe 33~76m / recognize 17~38m / identify 8~19m |
| Czułość kamery | 0.003Lux(color,F1.6,30IRE) 0.0005Lux(F1.6,b/w,30IRE) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) / ssa |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Stabilizacja obrazu | Electronic (eis) |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160) / 6M(3072×2048) / 5M(3072×1728)(2592×1944) / 4M(2688×1520)(2560×1440) / 3M(2048×1536)(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704× 480) / vga(640×480) / cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 3840×2160(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080(1~25/30fps) |
| Bitrate | H.264: 3 kbps~16384 kbps h.265: 3 kbps~16384 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg / ai coding |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 40m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.723 / g.726 / pcm |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http,tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, snmp, P2P |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 8W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø122×108.3mm |
| Waga | 0.75 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - smd | Smd 4.0 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.