Kamera bcs line bcs-l-eip55fcr3l3-ai1-g(3)
kamera bcs line bcs-l-eip55fcr3l3-ai1-g(3), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP55FCR3L3-Ai1-G(3)
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs line bcs-l-EIP55FCR3L3-Ai1-g(3)
Najważniejsze cechy
- Kamera ip kopułowa 5Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Technologia adc
- Obiektyw stały 2.8mm
- WDR120dB
- Ir 30m, whitelight 30m
- Alarm 1/1, audio 1/1, mikrofon, głośnik
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP55FCR3L3-Ai1-g(3) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2960(h)×1688(v) |
| Ram | 256MB |
| Rom | 1GB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 97°, v: 70°, d: 128° |
| Dori | Detect 66m / observe 26m / recognize 13m / identify 7m |
| Czułość kamery | 0.003Lux (color, F1.0, 30IRE), 0.0003Lux (F1.0, b/w, 30IRE), 0Lux (ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120dB) / ssa |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Ldc | Lens distortion correction |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 5M (2960×1668, 2880×1620) / 4M (2688×1520, 2560×1440) / 3M (2048×1536, 2304×1296) / 2M (1920×1080) / 1.3M (1280×960) / 720P (1280×720) / D1 (704×576, 704×480) / vga (640×480) / cif (352×288, 352×240) |
| Strumień główny | 2960×1668 (1~20fps), 2880×1620 (1~20fps), 2688×1520 (1~30fps) |
| Strumień drugi | 704×576 / 704×480 (1~25/30fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080 (1~25/30fps) |
| Bitrate | H.264: 3 kbps~16384 kbps, h.265: 3 kbps~16384 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg / ai coding |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + white light |
| Oświetlacz | 30m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania adc | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.723 / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, snmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Https, ssl, rtsp/tls, a/v encryption, IEEE802.1X, login auth, ca cert, firewall, ip/mac filter, account lockout, anti-dos attack, syn/icmp flood attack defense, security warning, trusted boot/execute, secure shell, conf files encryption, session security |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 8.8W |
| Kolor obudowy | Grafitowy |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary | Ø122×110.9mm |
| Waga | 0.75 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii, redukcja fałszywych alarmów |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd 4.0 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.