Kamera bcs line bcs-l-eip28fsr5-ai2
kamera bcs line bcs-l-eip28fsr5-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP28FSR5-Ai2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs line bcs-l-EIP28FSR5-Ai2
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip kopułowa 8Mpx
- Przetwornik 1/1.8" ps cmos
- Technologia skylight
- Technologia expoe
- Technologia acupick
- Obiektyw stały 2.8mm
- WDR120dB
- Ir 50m
- Alarm 1/1, audio 1/1, mikrofon
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP28FSR5-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Ram | 2GB |
| Rom | 4GB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H :111° v: 59° d: 131° |
| Dori | Detect 85m/ observe 34m/ recognize 17m/ identify 9m |
| Czułość kamery | 0.0008Lux(color,F1.6,30IRE) 0.0004Lux(b/w,F1.6,30IRE) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 4 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160) / 6M(3072×2048) / 5M(3072×1728)(2592×1944) / 4M(2688×1520) / 3M(2048×1536)(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704× 480) / vga(640×480) / cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 3840×2160(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576/704×480(1~25/30fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080(1~25/30fps) |
| Strumień czwarty | 1280×720(1~10fps) |
| Bitrate | H264: 32Kbps~16384Kbps H265: 12Kbps~13568Kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg / ai coding |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 50m |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.723 / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 8 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp, P2P |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / 24VAC / poe(802.3af) / epoe |
| Pobór mocy | Max 8.8W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø106×94mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii, szybkie przemieszczanie, szwendanie, detekcja tłumu, detekcja parkowania |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii i szybkiego przemieszczania redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - inteligentna detekcja przedmiotów | Inteligentne wykrywanie zagubionych/pozostawionych przedmiotów |
| Ai - detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy, rozpoznawanie atrybutów i ekspresji twarzy |
| Ai - liczenie osób | Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść i przebywania, monitorowanie i zarządzanie kolejką osób, generowanie i eksport raportów w okresach czasu. |
| Ai - metadane | Atrybuty osoby (płeć, ubranie, kolor, torba, nakrycie głowy, parasol), atrybuty twarzy (płeć, wiek, ekspresja twarzy, okulary, maska, zarost), atrybuty pojazdu (typ, kolor, logo, pasy bezpieczeństwa, palenie, telefon) |
| Ai - mapa ciepła | Rejestrowanie ruchu obiektów w okresie czasu, statystyka gęstości czasowej ruchu prezentowana graficznie w odcieniach kolorów czerwony/niebieski |
| Ai - smd | Smd 3.0 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.