Kamera bcs line bcs-l-eip28fcr3l3-ai1
kamera bcs line bcs-l-eip28fcr3l3-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP28FCR3L3-Ai1
Kod kreskowy: 5904890713901
Opis
Kamera bcs line bcs-l-EIP28FCR3L3-Ai1
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP28FCR3L3-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Ram | 1 gb |
| Rom | 256 mb |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.4 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 110° / v: 58° / d: 132° |
| Dori | Detect 85 m / observe 34 m / recognize 17 m / identify 9 m |
| Czułość kamery | 0.007Lux(color,F1.4,30IRE) / 0.0007Lux(F1.4,b/w,30IRE) / 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56 db |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120 db) / ssa |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Ldc | Lens distortion correction |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°(tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160) / 6M(3200×1800) / 5M(3072×1728) / 4M(2688×1520/2560×1440) / 3M(2304×1296) / 1080p(1920×1080) / 720p(1280×720) / D1(704×576/704×480) / vga(640×480) / cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 3840×2160(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 1920×1080@(1~25/30 fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080@(1~25/30 fps) |
| Bitrate | H.264: 3 kbps~16384 kbps / h.265: 3 kbps~16384 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg / ai coding |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 30 m |
| Zasięg whitelight | 30 m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.723 / g.726 / pcm |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 8 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Video / firmware / configuration encryption, digest, wsse, account lockout, security logs, ip/mac filtering, generation and importing of x.509 certification, syslog, https, 802.1x, trusted boot/execution/upgrade, session security, security warning |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 9.5 w |
| Redundancja zasilania | Dual power backup |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary | Ø122×108.3 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd 4.0 |
| Ai - inteligentne wyszukiwanie | Technologia acupick - inteligentne wyszukiwanie obiektów człowiek/pojazd w historii nagrań z rejestratorem z funkcją acupick |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.