Kamera bcs line bcs-l-dip45vsr4-ai1(2)
kamera bcs line bcs-l-dip45vsr4-ai1(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-DIP45VSR4-Ai1(2)
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs line bcs-l-DIP45VSR4-Ai1(2)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-DIP45VSR4-Ai1(2) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2960(h)×1688(v) |
| Ram | 256MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~13.5 mm |
| Apertura | F1.5 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 5× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 113°~31° v: 58°~18° d: 138°~36° |
| Dori | Detect 64~210m / observe 26~84m / recognize 13~42m / identify 6~21m |
| Czułość kamery | 0.007Lux(color,F1.5,30IRE) 0.0007Lux(F1.5,b/w,30IRE) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°(tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M(2960×1668) /4M(2880×1620)(2688×1520)(2560×1440) /3M(2304×1296)(2048×1536) /2M(1920×1080) /720P(1280×720) /D1(704×576/704×480) /vga(640×480) /cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 2960×1668(1~20fps) 2688×1520(1~25fps) |
| Strumień drugi | 704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps) |
| Bitrate | H.264: 32 kbps~8192 kbps h.265: 12 kbps~8192 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Zasięg ir | 40m |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, boujour |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7.4W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø122×93.4mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd plus |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.