Kamera bcs line bcs-l-dip14fcr3l3-ai1
kamera bcs line bcs-l-dip14fcr3l3-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-DIP14FCR3L3-Ai1
Kod kreskowy: 5904890713963
Opis
Kamera bcs line bcs-l-DIP14FCR3L3-Ai1
Przeznaczenie
- Kamera ip kopułowa 4Mpx
- Przetwornik 1/2.9" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw stały 2.8 mm
- WDR120dB
- Mikrofon
- Promiennik ir 30m
- Whitelight 30m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-DIP14FCR3L3-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/2.9'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Rozdzielczość sensora | 2688(h) × 1520(v) |
| Ram / rom | 128 mb / 128 mb |
| Obiektyw | Stały, ogniskowa 2.8 mm, F1.6 |
| Focus / iris | Stały / stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 101°, v: 54°, d: 120° |
| Dori | Detekcja: 64 m, obserwacja: 25 m, rozpoznanie: 13 m, identyfikacja: 6 m |
| Czułość | 0.006 lux (kolor, F1.6, 30IRE), 0.0006 lux (b/w), 0 lux (ir) |
| S/n | 56 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr |
| Migawka | Auto / manual (1/3 – 1/100000 s) |
| Agc | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Tak |
| Obrót obrazu | Odbicie lustrzane (mirror), obrót 0°/90°/180°/270° (tryb korytarzowy) |
| Strumienie | 2 |
| Rozdzielczości strumienia | 4M (2688×1520 / 2560×1440), 3M (2304×1296), 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Strumień główny | Do 2688×1520 @ 20 fps / 2560×1440 @ 25/30 fps |
| Strumień drugi | Do 704×576 @ 25 fps / 704×480 @ 30 fps |
| Bitrate | H.264: 32 kbps – 6144 kbps, h.265: 12 kbps – 6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Tryb dzień/noc | Icr (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Oświetlacz ir | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir / whitelight | 30 m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty | Microsd do 256 gb |
| Obsługa | Web, cms bcs manager (win/linux/mac), app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 obszary |
| Maski prywatności | 4 |
| Interfejs sieciowy | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo/firmware/konfiguracji, logi, blokada kont, filtrowanie ip/mac, x.509, https, 802.1x, trusted boot/execution/upgrade |
| Zasilanie | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 8.2 w |
| Kolor | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Odporność ik | IK10 |
| Zakres temp. Pracy | -40°c ~ +60°c, ≤ 95% rh |
| Wymiary | Ø109.9 × 81 mm |
| Waga | 0.35 kg |
| Ai — funkcje inteligentne | Algorytmy analizy obrazu, ochrona perymetryczna (wtargnięcie, przekroczenie linii), rozpoznawanie osób/pojazdów, redukcja fałszywych alarmów, smd plus |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.