Kamera bcs flex bcs-f-eip42vsr4
kamera bcs flex bcs-f-eip42vsr4, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-F-EIP42VSR4
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs flex bcs-f-EIP42VSR4
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip kopułowa 2Mpx
- Przetwornik 1/2.8" ps cmos
- Zgodność z ndaa
- Technologia skylight
- Obiektyw motozoom 2.7~13.5mm
- WDR120dB
- Ir 40m
- Obudowa IP67, IK10
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-f-EIP42VSR4 |
| Linia produktowa | Bcs flex |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 2 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 1920(h)×1080(v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~13.5 mm |
| Apertura | F1.8 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto / p-iris |
| Zoom optyczny | 5× |
| Kąt widzenia | H: 34.1°~93.6° v: 19.2°~51.8° d: 39.1°~106.6° |
| Czułość kamery | 0.043Lux(F1.8) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 50dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/15~1/32000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / (800×600) / (768×432) / D1(704×576/704×480) / vga(640×480) / (640×360) / cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 1920×1080(1~25fps) |
| Strumień drugi | 704×576 / 704×480 / 640×480 / 640×360 / 352×288 / 352×240 (1~25fps) |
| Strumień trzeci | 1280×720 / 800×600 / 768×432 / 704×576 / 704×480 / 640×480 / 640×360 / 352×288 / 352×240 (1~25fps) |
| Bitrate | 100Kbps~10Mbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 40m |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 16 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif |
| Protokoły | Tcp/ip, udp, autoip, rtp(udp/tcp), rtsp, ntp, http, https, ssl, dns, ddns, dhcp, ftp, smtp, icmp, SNMPv1/v2/v3(mib-2) |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7.6W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -20°c~+50°c max 90% rh |
| Wymiary | 125×122mm |
| Waga | 0.85 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.