Kamera bcs flex bcs-f-dip15fsr2-ai2
kamera bcs flex bcs-f-dip15fsr2-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-F-DIP15FSR2-Ai2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs flex bcs-f-DIP15FSR2-Ai2
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip kopułowa 5Mpx
- Przetwornik 1/2.8" ps cmos
- Zgodność z ndaa
- Technologia skylight
- Obiektyw stały 2.8mm
- WDR120dB
- Alarm 1/1, audio 1/1, mikrofon
- Ir 20m
- Obudowa IP67, IK10
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-f-DIP15FSR2-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs flex |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2592(h)×1944(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F2.2 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 97.7° v: 73° d: 121.8° |
| Czułość kamery | 0.16Lux(F2.2) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 50dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/15~1/32000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 5M(2592×1944) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / (800×600) / (768×432) / D1(704×576/704×480) / vga(640×480) / (640×360) / cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 2592×1944(1~25fps) / 2560×1440(1~25fps) / 2304×1296(1~25fps) / 1920×1080(1~25fps) |
| Strumień drugi | 704×576 / 704×480 / 640×480 / 640×360 / 352×288 / 352×240 (1~25fps) |
| Strumień trzeci | 1280×720 / 800×600 / 768×432 / 704×576 / 704×480 / 640×480 / 640×360 / 352×288 / 352×240 (1~25fps) |
| Bitrate | 100Kbps~10Mbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 20m |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711ulaw |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 16 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif |
| Protokoły | Tcp/ip, udp, autoip, rtp(udp/tcp), rtsp, ntp, http, https, ssl, dns, ddns, dhcp, ftp, smtp, icmp, SNMPv1/v2/v3(mib-2) |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 6.9W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -20°c~+50°c max 90% rh |
| Wymiary | 105×61mm |
| Waga | 0.36 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - inteligentna detekcja przedmiotów | Inteligentne wykrywanie zagubionych/pozostawionych obiektów |
| Ai - liczenie obiektów | Liczenie obiektów (osoba, rower, motocykl, samochód, bus, samochód ciężarowy, autobus) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.