Kamera bcs basic bcs-b-tip45vsr5(2.0)
kamera bcs basic bcs-b-tip45vsr5(2.0), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-B-TIP45VSR5(2.0)
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs basic bcs-b-TIP45VSR5(2.0)
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip tubowa 5Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia skylight
- WDR120dB
- Obiektyw motozoom 2.8~12mm
- Ir 50m
- Mikrofon
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-b-TIP45VSR5(2.0) |
| Linia produktowa | Bcs basic |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2880(h)×1620(v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Apertura | F1.8 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 102.79°~30.86° v: 54.5°~17.49° d: 106.94°~35.49° |
| Dori | Detect 63270m / observe 25108m / recognize 1354m / identify 627m |
| Czułość kamery | 0.005Lux(F1.8,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości strumieni | 5M(2880×1620) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 2880×1620@25fps 2560×1440@25fps 2304×1296@30fps 1920×1080@30fps |
| Strumień drugi | 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 50m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, ssl, qos, rtmp |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7.5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 198×74×74mm |
| Waga | 0.51kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.