Kamera bcs basic bcs-b-tip15fr3(2.0)
kamera bcs basic bcs-b-tip15fr3(2.0), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-B-TIP15FR3(2.0)
Kod kreskowy: 5904890707306
Opis
Kamera bcs basic bcs-b-TIP15FR3(2.0)
Najważniejsze cechy
- Rozdzielczość 5 mpx
- Przetwornik 1/3' cmos
- Piksele 2592(h)×1944(v)
- Obiektyw stały , ogniskowa 2.8 mm
- Kąt widzenia h: 89.1°, v: 47.3° d: 94.3°
- Dori detect 63m / observe 25m / recognize 13m / identify 6m
- Czułość kamery 0.02Lux(F2.1,agc) 0Lux(b/w,ir)
- Balans bieli (awb) auto / manual , wdr dwdr
- Kompensacja tła blc / hlc / dwdr
- Redukcja szumów 2D/3D dnr
- Detekcja ruchu
Specyfikacja techniczna
| Model | Bcs-b-TIP15FR3(2.0) |
| Linia produktowa | Bcs basic |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2592(h)×1944(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F2.1 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 89.1°, v: 47.3° d: 94.3° |
| Dori | Detect 63m / observe 25m / recognize 13m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.02Lux(F2.1,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 52dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M(2592×1944) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 2592×1944@20fps 2560×1440@20fps 2304×1296@20fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps 720×576@30fps |
| Strumień drugi | 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 30m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711 |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/t) |
| Protokoły | IPv4, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, ssl, qos, rtmp |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 4.5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 144×60×65mm |
| Waga | 0.19kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.