Kamera bcs basic bcs-b-thome01(2.0)
kamera bcs basic bcs-b-thome01(2.0), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-B-THOME01(2.0)
Kod kreskowy: 5904890713413
Opis
Kamera bcs basic bcs-b-THOME01(2.0)
Najważniejsze cechy
- Tubowa kamera ip wi-fi
- Wi-fi ieee 802.11b/g/n 2.4GHz
- Przetwornik 1/3'' 5Mpx
- Obiektyw stały 2.8mm
- Ir led 20m + white light 10m
- Mikrofon i głośnik
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-b-THOME01 |
| Linia produktowa | Bcs basic |
| Nagrywanie w chmurze bcs | Tak |
| Typ kamery | Home |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2880(h) × 1620(v) |
| Obiektyw | Stały, 2.8 mm, F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 97°, v: 52.2°, d: 107.5° |
| Dori | Detect: 63 m, observe: 25 m, recognize: 13 m, identify: 6 m |
| Czułość kamery | 0.003Lux (color, F1.6, agc), 0Lux (ir) |
| Stosunek s/n | 52 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | Dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1 ~ 1/100000 s |
| Redukcja szumów | 2D / 3D dnr |
| Defog | Cyfrowy |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M, 4M, 3M, 2M, 720P, D1, 640×360 |
| Strumień główny | Do 2880×1620 @ 1–25 fps |
| Strumień drugi | Do 1280×720 @ 1–25 fps |
| Bitrate | 128 ~ 6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.264 / mjpeg |
| Tryb dzień/noc | Icr, mechaniczny filtr podczerwieni |
| Oświetlacz ir | Ir led + whitelight, zasięg ir: 20 m, whitelight: 10 m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Gniazdo microsd | Do 128 gb |
| Obsługa | Aplikacja mobilna (ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Wi-fi | Ieee 802.11 b/g/n, 2.4 ghz |
| Protokoły | IPv4, tcp, udp, dhcp, rtsp, dns, ddns, ntp, http |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy | Max 5.7 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Ochrona przepięciowa | 4 kv |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 148 × 105 × 78 mm |
| Waga | 0.31 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.