Kamera bcs basic bcs-b-ta15fsr4(2.0)
kamera bcs basic bcs-b-ta15fsr4(2.0), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-B-TA15FSR4(2.0)
Kod kreskowy: 5904890710634
Opis
Kamera bcs basic bcs-b-TA15FSR4(2.0)
Najważniejsze cechy:
Kamera tubowa 4-systemowa hdcvi/hdtvi/ahd/cvbs, przetwornik 1/2.7'' 5Mpx cmos z obiektywem 2.8mm.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-b-TA15FSR4(2.0) |
| Linia produktowa | Bcs basic |
| Typ kamery | Tuba |
| Standard transmisji | Hd-cvi / ahd / hd-tvi / analog cvbs |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2880(h)×1620(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 109.1° v: 60.9° d: 126.7° |
| Czułość kamery | 0.005Lux(F1.6,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Migawka | Auto / manual |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D dnr |
| Rozdzielczości | Tvi: 5MP@20fps, 5MP@12.5fps, 4MP@30fps, 4MP@25fps, 1080P@30fps, 1080P@25fps ahd: 5MP@20fps, 4MP@30fps, 4MP@25fps, 1080P@30fps, 1080P@25fps cvi: 5MP@25fps, 4MP@30fps, 4MP@25fps, 1080P@30fps, 1080P@25fps cvbs: pal, ntsc |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 40m |
| Mikrofon | Tak |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu osd kamery przez rejestrator typu bcs-xvr |
| Rodzaj zasilania | 12V dc |
| Pobór mocy | Max 3.4W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe | 4kV |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 154×66×66mm |
| Waga | 0.24 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.