Kamera bcs basic bcs-b-pthome(2.0)
kamera bcs basic bcs-b-pthome(2.0), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-B-PTHOME(2.0)
Kod kreskowy: 5904890712478
Opis
Kamera bcs basic bcs-b-pthome(2.0)
Najważniejsze cechy
- Kamera domowa ip 3Mpx
- Przetwornik 1/3"cmos
- Obiektyw 4mm
- Detekcja ruchu, detekcja audio
- Detekcja człowieka i auto-tracking
- Wbudowany głośnik i mikrofon
- Dwukierunkowa komunikacja audio
- Ir 10m
- Gniazdo karty micro sd do 256GB
- Komunikacja wi-fi i łatwa konfiguracja
- Zdalny dostęp przez aplikację bcs basic 2.0
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-b-pthome(2.0) |
| Linia produktowa | Bcs basic |
| Typ kamery | Home |
| Rozdzielczość | 3 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2304(h)×1296(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 4 mm |
| Apertura | F 2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 78.2° v: 41.8° d: 84.4° |
| Czułość kamery | 0.02Lux(color,F2.0,agc) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 52dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | Dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1/4~1/100000s |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 640×360 / 2CIF(704×288) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 2304×1296@25fps 1920×1080@25/30fps 1280×720@25/30fps |
| Strumień drugi | 640×360@25fps 704×288@25fps 352×288@25fps |
| Bitrate | 128~6144kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 10m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Dodatkowe interfejsy | Microusb |
| Obsługa | Mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wi-fi | IEEE802.11b/g/n 2.4GHz |
| Protokoły | IPv4, tcp, udp, dhcp, rtsp, dns, ddns, ntp, http |
| Rodzaj zasilania | 5VDC 1.5A |
| Kolor obudowy | Biały |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø80×120mm |
| Waga | 0.18 kg |
| Prędkość pan | 17°/s ~ 50°/s (50°/s preset) |
| Prędkość tilt | 17°/s ~ 50°/s (50°/s preset) |
| Zakres pan | 0°~340° |
| Zakres tilt | -5°~55° |
| Auto tracking | Tak |
| Funkcje automatyki | 20 presetów |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja człowieka redukuje fałszywe alarmy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.