Kamera 4w1 hikvision ds-2ce72df3t-lse(2.8mm)(o-std)
kamera 4w1 hikvision ds-2ce72df3t-lse(2.8mm)(o-std), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CE72DF3T-LSE(2.8mm)(O-STD)
Kod kreskowy: 6942160456799
Opis
Kamera 4w1 hikvision ds-2CE72DF3T-lse(2.8mm)(o-std)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CE72DF3T-lse(2.8mm) |
| Przetwornik obrazu | 2 mp cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 (wys.) × 1080 (v) |
| Min. Oświetlenie | 0.0005 lux @ (F1.0, agc on), 0 lux dla światła białego |
| Czas otwarcia migawki | Pal: 1/25 s do 1/50 000 s; ntsc: 1/30 s do 1/50 000 s |
| Dzień i noc | Icr |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0 do 360°, przechylenie: 0 do 75°, rotacja: 0 do 360° |
| Signal system | Pal/ntsc |
| Wolna migawka | Maksymalnie 16 razy |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, pole widzenia w poziomie: 105°, pole widzenia w pionie: 56°, pole widzenia po przekątnej: 123° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Odległość odbioru | W promieniu do 5 m |
| Ilość | 1 |
| Światło wspomagające | Smart, ir, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Ir: do 40 m, światło białe: do 40 m |
| Przełączanie parametrów obrazu | Std/high-sat/highlight |
| Ustawienia obrazu | Jasność, kontrast, ostrość, anti-banding, agc |
| Liczba klatek na sekundę | Tvi: 1080p @30 fps, 1080p @25 fps |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | ≥130 db |
| Maska prywatności | 4 programowalne maski prywatności |
| Poprawa jakości obrazu | Wdr, blc, hlc, global, hls |
| Redukcja szumu | 3D dnr |
| Balans bieli | Automatyczny, ręczny |
| Tryb dzień/noc | Automatyczny/kolor |
| Wyjście wideo | 1 analogowe wyjście hd |
| Alarm | Alarm światła stałego (światło białe) |
| Detekcji ruchu | 4 programowalne obszary ruchu |
| Materiał | Główny korpus: metal, obudowa: plastik |
| Wymiary | Ø109,98 mm × 98,27 mm (Ø4,33" × 3,87") |
| Waga | Około 365 g (0,81 lb) |
| Warunki pracy | -40 °c do 60 °c (-40 °f do 140 °f) wilgotność 90% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Komunikacja | Hikvision-c |
| Język | Angielski |
| Zasilanie | 12 vdc±25%/poc.at, maks. 5,1 w *zaleca się używanie jednego zasilacza do zasilania jednej kamery. |
| Ochrona | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.