Kamera 4w1 dahua hac-hfw1801cm-il-a-0280b-s2
kamera 4w1 dahua hac-hfw1801cm-il-a-0280b-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1801CM-IL-A-0280B-S2
Kod kreskowy: 6923172586902
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-HFW1801CM-il-a-0280B-S2
Najważniejsze cechy:
- Maksymalna rozdzielczość 4K przy 15 kl./s.
- Prawdziwe wdr 120 db i Redukcja szumów 3D nr dla czystego, szczegółowego obrazu.
- Inteligentne podwójne oświetlacze (smart dual illuminators) – automatyczne przełączanie między światłem podczerwonym a białym.
- Zasięg oświetlenia do 20 m.
- Technologia super adapt – automatyczne dostosowanie parametrów obrazu do warunków oświetleniowych.
- Wbudowany mikrofon (-a) umożliwiający rejestrację dźwięku.
- Stałoogniskowy obiektyw 3.6 mm (opcjonalnie 2.8 mm).
- Obsługa wielu standardów: Cvi / cvbs / ahd / tvi (przełączane).
- Odporność IP67 – pełna ochrona przed kurzem i wodą, Zasilanie 12 vdc.
Specyfikacja techniczna:
| System / funkcja | Opis |
| Szybkość klatek wideo | Cvi: pal: 4K@15 fps; 5M@25 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps |
| Ntsc: 4K@15 fps; 5M@25 fps; 4M@30 fps; 1080p@30 fps | |
| Ahd: pal/ntsc: 4K@15 fps | |
| Tvi: pal/ntsc: 4K@15 fps | |
| Cvbs: pal/ntsc: 960H | |
| Rozdzielczość | 4K (3840 × 2160); 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576 / 960 × 480) |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b&w |
| Kompensacja ekspozycji | Blc, hlc, wdr, hlc-pro |
| Wdr (szeroki zakres dynamiki) | 120 db |
| Balans bieli | Automatyczny / strefowy |
| Sterowanie wzmocnieniem | Auto / ręczne |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryb oświetlenia | Smart ir & wl (podwójne oświetlenie), tryb wl, tryb ir |
| Funkcja przeciwmgielna | Elektroniczna |
| Odbicie lustrzane (mirror) | Tak |
| Maski prywatności | Włącz / wyłącz (8 stref, prostokątne) |
| Zasięg mikrofonu | 8 m (26,25 ft) |
| Wyjście wideo | Cvi/tvi/ahd/cvbs – wybierane jednym portem bnc |
| Wejście audio | 1 kanał, wbudowany mikrofon |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | <95% rh (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | <95% rh (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Odporność na korozję | Podstawowa ochrona |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Maksymalna przysłona | F2.0 |
| Kąt widzenia | H: 106°; v: 56°; d: 125° |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 1.3 m (4.27 ft) |
| Dori (wykryj / obserwuj / rozpoznaj / identyfikuj) | D: 88 m; o: 35.2 m; r: 17.6 m; i: 8.8 m (d: 288.7 ft; o: 115.5 ft; r: 57.7 ft; i: 28.9 ft) |
| Opis dori | Standard en-62676-4 określa możliwość rozróżnienia obiektów w obszarze obserwacji. |
| Rozdzielczość przetwornika | 8 mp |
| Typ obudowy | Bullet (tubowa) |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość sensora | 3840 (h) × 2160 (v) |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Pal: 1/25 s – 1/100 000 s; ntsc: 1/30 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lux@F2.0 (kolor, 30 ire); 0.001 lux@F2.0 (b/w, 30 ire); 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) |
| Stosunek sygnał/szum (s/n) | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | Ir: 20 m; światło ciepłe: 20 m |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne / ręczne |
| Liczba oświetlaczy | 1 × ir; 1 × światło ciepłe |
| Zakres regulacji | Obrót: 0°–360°; pochylenie: 0°–90°; rotacja: 0°–360° |
| Przełączanie sd/hd | Menu osd |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary (d × s × w) | 166.4 × 69.7 × 70.0 mm (6.55" × 2.74" × 2.76") |
| Waga netto | 0.33 kg (0.73 lb) |
| Waga brutto | 0.43 kg (0.95 lb) |
| Montaż | Ścienny, sufitowy lub na słupie pionowym |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1; ce-emc: en 55032; en 55035; fcc: 47 cfr part 15 subpart b; ul: UL62368-1 + can/csa C22.2 no.62368-1-14 |
| Zasilanie | 12 vdc ± 30% |
| Pobór mocy | Maks. 4.2 w (12 vdc, led włączony) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.