Kamera 4w1 dahua hac-hfw1549x-il-a-pro-0360b-dip
kamera 4w1 dahua hac-hfw1549x-il-a-pro-0360b-dip, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1549X-IL-A-PRO-0360B-DIP
Kod kreskowy:
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-HFW1549X-il-a-pro-0360B-dip
Najważniejsze cechy:
- Maks. 25 kl./s przy 5 mp (16:9)
- Zaawansowane przetwarzanie obrazu Ai-isp
- Korekcja zniekształceń (Distortion correction)
- Inteligentne podświetlenie Smart dual light
- Technologia Smart light+
- Zasięg oświetlenia do 50 m
- Funkcje Super adapt, Prawdziwy wdr 130 db, Redukcja szumów 3D nr
- Podwójny wbudowany mikrofon (dual mic)
- Konstrukcja typu „eyeball” zapewniająca szybki i łatwy montaż
- Obiektyw stałoogniskowy 3,6 mm (opcjonalnie 2,8 mm)
- Obsługa trybów Cvi / cvbs / ahd / tvi (przełączane)
- Klasa szczelności IP67, zasilanie 12 v dc
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 5 mp cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 (h) × 1620 (v) |
| System skanowania | Progresywny |
| Czas otwarcia migawki elektronicznej | Pal: 1/25 s – 1/100 000 s |
| Ntsc: 1/30 s – 1/100 000 s | |
| Minimalne oświetlenie | 0.0001 lux@F1.0 (kolor, 30 ire) |
| 0.00001 lux@F1.0 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) | |
| Stosunek sygnału do szumu (s/n) | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | Ir: 50 m (164.04 ft) |
| Światło ciepłe: 50 m (164.04 ft) | |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne / ręczne |
| Liczba oświetlaczy | 4 (wielordzeniowe diody) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360° |
| Tilt: 0°–90° | |
| Rotacja: 0°–360° | |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.0 |
| Kąt widzenia | 2.8 mm: h: 111°, v: 58.5°, d: 136.3° |
| 3.6 mm: h: 91.1°, v: 48.7°, d: 107.9° | |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 1.4 m (4.59 ft) |
| 3.6 mm: 2.0 m (6.56 ft) | |
| Dori (wykryj / obserwuj / rozpoznaj / zidentyfikuj) | Standard en-62676-4 |
| 2.8 mm – dori | Wykryj: 63.8 m / obserwuj: 25.5 m / rozpoznaj: 12.8 m / identyfikuj: 6.4 m |
| 3.6 mm – dori | Wykryj: 77.8 m / obserwuj: 31.1 m / rozpoznaj: 15.6 m / identyfikuj: 7.8 m |
| Wideo | |
| Szybkość klatek | Cvi: pal: 5M@25/12.5 fps; ntsc: 5M@25/10 fps |
| Ahd: pal: 4M@25 fps; ntsc: 4M@30 fps | |
| Tvi: 5M@20 fps (pal/ntsc) | |
| Cvbs: 960H (pal/ntsc) | |
| Rozdzielczość | 5M (2880×1620); 4M (2560×1440); 960H (960×576 / 960×480); tvi 5M 16:9 (2960×1665) |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Wdr | 130 db |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Kontrola wzmocnienia | Automatyczna |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Detekcja ruchu | Tak (sterowana przez xvr) |
| Tryb oświetlenia | Smart ir & wl / wl / ir |
| Lustro (mirror) | Tak (sterowane przez xvr) |
| Maski prywatności | Tak (sterowane przez xvr) |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1 |
| Ce-emc: en 55032; en 55035 | |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak, podwójny mikrofon (dual mic) |
| Obsługa audio | Cvi |
| Zasięg mikrofonu | 12 m (39.37 ft) |
| Porty | |
| Wyjście wideo | Cvi / tvi / ahd / cvbs (wybierane jednym portem bnc, dip switch) |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc (±30%) |
| Pobór mocy | Maks. 6.1 w (12 vdc, led włączony) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c (–40 °f do +140 °f) |
| Wilgotność pracy | <95% rh (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | <95% rh (bez kondensacji) |
| Klasa ochrony | IP67 |
| Poziom antykorozyjny | Podstawowa ochrona |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Metalowy front + plastikowy tył + metalowy uchwyt |
| Wymiary produktu (d×s×w) | 186.5 × 75 × 82.2 mm (7.34" × 2.95" × 3.24") |
| Waga netto | 0.35 kg (0.77 lb) |
| Waga brutto | 0.49 kg (1.08 lb) |
| Montaż | Montaż na ścianie, suficie lub pionowym słupie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.