Kamera 4w1 dahua hac-hfw1509tlm-a-led-0360b-s3
kamera 4w1 dahua hac-hfw1509tlm-a-led-0360b-s3, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1509TLM-A-LED-0360B-S3
Kod kreskowy: 6939554929366
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-HFW1509TLM-a-led-0360B-S3
Najważniejsze cechy:
- Maks. 25 kl./s przy 5 mp (wyjście wideo 16:9)
- Super adapt, Prawdziwe wdr 120 db, 3D nr
- Obraz w kolorze 24/7
- Smart light+ – inteligentne sterowanie oświetleniem
- Smart area lighting – inteligentne doświetlanie stref
- Wbudowany mikrofon
- Zasięg oświetlenia: 40 m
- Obsługa wielu standardów: Cvi / cvbs / ahd / tvi (przełączane)
- Stałoogniskowy obiektyw 3.6mm
- Odporność środowiskowa: IP67, zasilanie 12 vdc
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Opis |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 5 mp cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2880 (h) × 1620 (v) |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Pal: 1/3 s – 1/100,000 s; ntsc: 1/4 s – 1/100,000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.001 lux@F1.0 (kolor, 30 ire); 0 lux (przy włączonym doświetlaczu) |
| Stosunek sygnału do szumu (s/n) | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | 40 m (131 ft) |
| Sterowanie doświetlaczem | Auto / ręczne |
| Liczba diod | 4 (światło ciepłe) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360°; tilt: 0°–90°; rotacja: 0°–360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Autofokus | Nie |
| Mocowanie | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Przysłona | F1.0 |
| Kąt widzenia | 2.8 mm: h: 112°; v: 57°; d: 132° |
| 3.6 mm: h: 88°; v: 46°; d: 104° | |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 1.6 m; 3.6 mm: 2.3 m |
| Dori (detect/observe/recognize/identify) | 2.8 mm: 67.4 m / 27.0 m / 13.5 m / 6.7 m |
| 3.6 mm: 80.0 m / 32.0 m / 16.0 m / 8.0 m | |
| Wideo | |
| Częstotliwość klatek | Cvi: pal: 5M@25 fps; 5M@12.5 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps |
| Ntsc: 5M@25 fps; 5M@10 fps; 4M@30 fps; 1080p@30 fps | |
| Ahd: pal: 4M@25 fps; ntsc: 4M@30 fps | |
| Tvi: pal: 5M 16:9@20 fps; 4M@25 fps | |
| Ntsc: 5M 16:9@20 fps; 4M@30 fps | |
| Cvbs: pal: 960H; ntsc: 960H | |
| Rozdzielczość | 5M (2880 × 1620); tvi 5M 16:9 (2960 × 1665); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576 / 960 × 480) |
| Tryb dzień/noc | Kolor |
| Blc | Blc; hlc; wdr; hlc-pro |
| Wdr | 120 db |
| Balans bieli | Auto; lokalny |
| Wzmocnienie | Auto / ręczne |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryb oświetlenia | Smart light |
| Funkcje dodatkowe | Elektroniczne odmglenie (defog), cyfrowy zoom 4×, lustro |
| Maski prywatności | Do 8 stref |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Porty | |
| Wyjście wideo | Cvi/tvi/ahd/cvbs (1 × bnc) |
| Wyjście alarmowe | 1 kanał |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 30% (zalecany osobny zasilacz na kamerę) |
| Pobór mocy | Maks. 9 w (12 vdc, led włączone) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura pracy | –40 °c ~ +60 °c |
| Wilgotność pracy | <95% rh, bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | –40 °c ~ +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | <95% rh, bez kondensacji |
| Ochrona | IP67 |
| Odporność antykorozyjna | Podstawowa ochrona |
| Obudowa | |
| Materiał | Metalowy front + plastikowy korpus tylny + metalowy uchwyt |
| Wymiary | 198.4 mm × 80.2 mm × 76.2 mm (7.81" × 3.16" × 3.00") |
| Waga netto | 0.31 kg |
| Waga brutto | 0.48 kg |
| Montaż | Naścienny; sufitowy; na słupie pionowym |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.