Kamera 4w1 dahua hac-hfw1500tlm-il-t-0360b-dip
kamera 4w1 dahua hac-hfw1500tlm-il-t-0360b-dip, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1500TLM-IL-T-0360B-DIP
Kod kreskowy: 6939554964282
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-HFW1500TLM-il-t-0360B-dip
Najważniejsze cechy:
- Maks. 25 kl./s przy rozdzielczości 5 mp
- Dwukierunkowa komunikacja audio (two-way talk)
- Technologia Smart light+ – inteligentne sterowanie oświetleniem
- Tryb Smart dual light – automatyczne przełączanie między światłem białym a podczerwienią
- Zasięg oświetlenia do 40 m
- 3D nr – trójwymiarowa redukcja szumów
- Obiektyw stałoogniskowy 3,6 mm (opcjonalnie 2,8 mm)
- Obsługa wielu trybów wideo: cvi / cvbs / ahd / tvi (przełączane)
- Klasa szczelności IP67, zasilanie 12 vdc
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Dane techniczne |
| Przetwornik obrazu | 5 mp cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 (h) × 1620 (v) |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Pal: 1/25 s – 1/100 000 s; ntsc: 1/30 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lux @F1.6 (kolor, 30 ire); 0.001 lux @F1.6 (b/w, 30 ire); 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) |
| Stosunek sygnału do szumu (s/n) | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | Ir: 40 m; ciepłe światło: 40 m |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne / ręczne |
| Liczba diod oświetlających | 4 (wielordzeniowe diody) |
| Zakres regulacji kąta | Obrót (pan): 0°–360°; pochylenie (tilt): 0°–90°; rotacja: 0°–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Autofokus | Nie |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 3.6 mm; 2.8 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia (2.8 mm) | Poziomy: 113.3°; pionowy: 62.1°; przekątna: 134.3° |
| Kąt widzenia (3.6 mm) | Poziomy: 90.1°; pionowy: 47.8°; przekątna: 109.3° |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 0.8 m; 3.6 mm: 1.3 m |
| Dori (2.8 mm) | Detekcja: 59.8 m; obserwacja: 23.9 m; rozpoznanie: 12.0 m; identyfikacja: 6.0 m |
| Dori (3.6 mm) | Detekcja: 77 m; obserwacja: 30.8 m; rozpoznanie: 15.4 m; identyfikacja: 7.7 m |
| Liczba klatek wideo (frame rate) | Cvi: pal: 5M@25/12.5 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps; ntsc: 5M@25/20/10 fps; 4M@30 fps; 1080p@30 fps; ahd: pal: 4M@25 fps; ntsc: 4M@30 fps; tvi: 5M 16:9@20 fps; cvbs: 960H (pal/ntsc) |
| Rozdzielczości wideo | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 720p (1280 × 720); tvi 5M 16:9 (2960 × 1665) |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Kompensacja oświetlenia (blc/hlc/wdr) | Blc; hlc; wdr |
| Szeroki zakres dynamiki (wdr) | Dwdr |
| Balans bieli | Automatyczny / balans strefowy |
| Kontrola wzmocnienia (gain control) | Automatyczna / ręczna |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryb oświetlenia | Smart ir & wl (cvi, tvi); tryb wl; tryb ir |
| Odbicie lustrzane (mirror) | Tak |
| Maski prywatności | Włącz/wyłącz (8 stref – prostokąt) |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1; ce-emc: en 55032; en 55035 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Transmisja audio | Cvi; tvi |
| Zasięg mikrofonu | 8 m |
| Dwukierunkowa komunikacja audio | Tak (cvi, tvi) |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Zasięg głośnika | 8 m |
| Wyjście wideo | Cvi / tvi / ahd / cvbs – jedno złącze bnc (przełączane przełącznikiem dip) |
| Zasilanie | 12 vdc (±30%) – zalecane osobne zasilanie dla jednej kamery |
| Pobór mocy (maks.) | 9.5 w (12 vdc, przy włączonym oświetleniu wled) |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | <95% rh (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | <95% rh (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Poziom ochrony antykorozyjnej | Podstawowy (do zastosowań ogólnych) |
| Materiał obudowy | Metalowy front + plastikowy korpus tylny + metalowy uchwyt |
| Wymiary (d × s × w) | 198.4 × 80.2 × 76.2 mm |
| Waga netto | 0.34 kg |
| Waga brutto | 0.45 kg |
| Sposób montażu | Montaż na ścianie, suficie lub słupie pionowym |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.