Kamera 4w1 dahua hac-hfw1239tlm-a-led-0280b-s3
kamera 4w1 dahua hac-hfw1239tlm-a-led-0280b-s3, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1239TLM-A-LED-0280B-S3
Kod kreskowy:
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-HFW1239TLM-a-led-0280B-S3
Najważniejsze cechy:
- Obraz w kolorze 24/7, maks. 30 kl./s przy 1080p.
- Smart light+ – inteligentne sterowanie oświetleniem.
- Smart area lighting – inteligentne doświetlanie wybranych obszarów.
- Zasięg oświetlenia: 40 m.
- Super adapt, Prawdziwe wdr 130 db, 3D nr.
- Wbudowany mikrofon.
- Stałoogniskowy obiektyw 3.6 mm (opcjonalnie 2.8 mm).
- Obsługa wielu standardów: Cvi / cvbs / ahd / tvi (przełączane).
- Odporność środowiskowa: IP67, zasilanie 12 vdc.
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria | Parametry |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 2 mp cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| System skanowania | Progresywny |
| Migawka elektroniczna | Pal: 1/25 s – 1/100,000 s |
| Ntsc: 1/30 s – 1/100,000 s | |
| Minimalne oświetlenie | 0.001 lux@F1.0 (kolor, 30 ire) |
| 0 lux (oświetlacz włączony) | |
| Stosunek s/n | >65 db |
| Zasięg oświetlacza | 40 m |
| Sterowanie oświetlaczem | Auto / manual |
| Liczba oświetlaczy | 4 (światło białe) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360° |
| Tilt: 0°–90° | |
| Rotacja: 0°–360° | |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Przysłona | F1.0 |
| Kąt widzenia | 2.8 mm: h: 101°; v: 53.4°; d: 119.5° |
| 3.6 mm: h: 81.5°; v: 44.3°; d: 95.7° | |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Min. Odległość ostrzenia | 2.8 mm: 1.1 m |
| 3.6 mm: 1.7 m | |
| Dori (2.8 mm) | Detekcja: 47.1 m |
| Obserwacja: 18.9 m | |
| Rozpoznanie: 9.4 m | |
| Identyfikacja: 4.7 m | |
| Dori (3.6 mm) | Detekcja: 55.7 m |
| Obserwacja: 22.3 m | |
| Rozpoznanie: 11.1 m | |
| Identyfikacja: 5.6 m | |
| Wideo | |
| Szybkość klatek (cvi) | Pal: 1080p@25 fps |
| Ntsc: 1080p@30 fps | |
| Szybkość klatek (ahd) | Pal: 1080p@25 fps |
| Ntsc: 1080p@30 fps | |
| Szybkość klatek (tvi) | Pal: 1080p@25 fps |
| Ntsc: 1080p@30 fps | |
| Szybkość klatek (cvbs) | Pal: 960H |
| Ntsc: 960H | |
| Rozdzielczości | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576 / 960 × 480) |
| Tryb dzień/noc | Kolor |
| Blc / hlc / wdr | Blc; hlc; wdr |
| Wdr | 130 db (true wdr) |
| Balans bieli | Auto; area white balance |
| Wzmocnienie | Manualne / auto |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryby oświetlenia | Smart light |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Maski prywatności | Do 8 stref (prostokąty) |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1 |
| Ce-emc: en 55032; en 55035 | |
| Porty | |
| Wyjście wideo | Cvi / tvi / ahd / cvbs (bnc) |
| Audio | 1 kanał – wbudowany mikrofon |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 30% |
| Pobór mocy | Maks. 7.79 w (led on) |
| Środowisko pracy | |
| Temp. Pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | <95% rh (bez kondensacji) |
| Temp. Przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | <95% rh (bez kondensacji) |
| Ochrona | IP67 |
| Poziom antykorozyjny | Podstawowa ochrona |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Metalowy front + plastikowy korpus + metalowy uchwyt |
| Wymiary | 198.4 × 80.2 × 76.2 mm |
| Waga netto | 0.31 kg |
| Waga brutto | 0.46 kg |
| Montaż | Ścienny, sufitowy, na słupie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.