Kamera 4w1 dahua hac-hfw1200r-z-a-2712-s6
kamera 4w1 dahua hac-hfw1200r-z-a-2712-s6, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1200R-Z-A-2712-S6
Kod kreskowy: 6923172594433
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-HFW1200R-z-a-2712-S6
Najważniejsze cechy
- Kamera 2 mp ir hdcvi z zoomem i zmienną ogniskową
- Maks. 30 fps@1080p
- Inteligentne podświetlenie ir
- Zasięg oświetlenia do 80 m
- Super adapt
- Wbudowany mikrofon
- Motozoom 2,7 mm-12 mm
- Możliwość przełączania cvi/cvbs/ahd/tvi
- IP67, 12 vdc
Specyfikacja techniczna
| Kamera | |
| Piksel | 2 mp |
| Przetwornik obrazu | Matryca cmos 1/3" |
| Max. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| System skanowania | Ps |
| Czas otwarcia migawki elektronicznej | Pal: 1/25 s–1/100000 s ntsc: 1/30 s–1/100000 s |
| Min. Oświetlenie | 0,01 lux@F1,6 (kolor, 30 ire) 0,001 lux@F1,6 (cz./b, 30 ire) 0 luksów (oświetlacz włączony) |
| Stosunek sygnału do szumu | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | 80 m (262,47 stopy) |
| Sterowanie włączaniem/wyłączaniem iluminatora | Automatycznie |
| Ilość diod | 4 (światło podczerwone) |
| Regulacja kąta | Obrót: 0°–360° pochylenie: 0°–90° obrót: 0°–360° |
| Przełącznik sd/hd | Osd menu |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Zmotoryzowana zmienna ogniskowa |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Mocowanie obiektywu | φ14 |
| Ogniskowa | 2,7–12 mm |
| Max. Przysłona | F1.6 |
| Pole widzenia | Poziomo: 28,3°–98,2°; pionowo: 15,8°–51,9°; d: 32,1°–116,7° |
| Sterowanie przysłoną | Stały |
| Odległość ogniskowania | 0,8 m (2,62 stopy) |
| Odległość dori | 2,7 mm: gł.: 47,4 m; d: 18,9 m; r: 9,5 m; i: 4,7 m (d: 155,51 ft; o: 62.01 stopy; r: 31,17 stopy; i: 15,42 stopy) 12 mm: głębokość: 155,6 m; d: 62,2 m; r: 31,1 m; i: 15,6 m (d: 510,50 ft; o: 204.07 stopy; r: 102,03 stopy; c: 51,18 stopy) |
| Wideo | |
| Liczba klatek na sekundę wideo | Cvi: pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 kl./s; ahd: pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 kl./s; tvi:pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 kl./s; cvbs: pal: 960H; ntsc: 960H |
| Rozdzielczość | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Dzień/noc | Automatyczny (icr)/kolorowy/czarno-biały |
| Blc | Blc; hlc; plik dwdr; |
| Funkcja wdr | Dwdr |
| Balans bieli | Automatycznie; obszarowy balans bieli |
| Kontrola wzmocnienia | Automatycznie |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryb podświetlenia | Inteligentna podczerwień |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Strefy prywatności | Wył./wł. (8 obszarów, prostokąt) |
| Odległość odbioru | 8 m (26,25 stopy) |
| Certyfikacja | |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1; certyfikat ce-emc: en 55032; en 55035; fcc: 47 cfr fcc część 15, podrozdział b; ul: UL62368-1 + can/csa C22.2 nr 62368-1-14 |
| Interfejsy | |
| Wyjście wideo | Wybór wyjścia wideo cvi/tvi/ahd/cvbs przez jeden port bnc |
| Wejście audio | Wbudowany mikrofon jednokanałowy |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 30% |
| Pobór mocy | Maksymalnie 9,4 w (12 v dc, ir wł.) |
| Warunki pracy | |
| Temperatura | Od –30°c do +60°c (od –22 do +140°f) |
| Wilgotność | <95% (wilgotność względna), bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | Od –30°c do +60°c (od –22 do +140°f) |
| Wilgotność przechowywania | <95% (wilgotność względna), bez kondensacji |
| Ochrona | Stopień ochrony IP67 |
| Poziom antykorozyjny | Podstawowa ochrona |
| Ogólne | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary produktu | 209,6 mm × 90,4 mm × 90,4 mm (8,30 cala × 3,56 cala × 3,56 cala) |
| Waga netto | 0,55 kg (1,21 funta) |
| Waga brutto | 0,76 kg (1,68 funta) |
| Instalacja | Ścienny; uchwyt sufitowy; pionowy montaż na słupie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.