Rejestrator ip dahua nvr5208-8p-ei2
rejestrator ip dahua nvr5208-8p-ei2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: NVR5208-8P-EI2
Kod kreskowy: 6937552407718
Opis
Rejestrator ip dahua NVR5208-8P-EI2
Najważniejsze cechy
- 8-kanałowy rejestrator sieciowy 1U, 8×poe, 2×hdd, wizsense
- Obsługuje dekodowanie w formatach smart h.265+, h.265, smart h.264+, h.264 oraz mjpeg.
- Maksymalna zdolność dekodowania: 40 × 1080p@30 kl./s lub 8 × 8MP@30 kl./s.
- Maks. Przepustowość: 448/448/448 mbps (wejście/nagrywanie/wyjście).
- Obsługuje kamery ip o rozdzielczości do 32 mp.
- Obsługuje wyjście hdmi w rozdzielczości 8K.
- Umożliwia dostęp do zdalnych urządzeń magazynujących przez iscsi w celu rozszerzenia pojemności zapisu.
- Sztuczna inteligencja w rejestratorze: obsługa 4 kanałów detekcji i rozpoznawania twarzy, do 20 baz danych twarzy oraz 30 000 obrazów twarzy; 4 kanały metadanych wideo; 8 kanałów ochrony obwodowej; 8 kanałów smd plus; 4 kanały acupick.
- Sztuczna inteligencja w kamerze: obsługa detekcji i rozpoznawania twarzy, ochrony obwodowej, smd, metadanych, acupick, rozpoznawania tablic rejestracyjnych (anpr), analizy stereoskopowej, map ciepła, liczenia osób, detekcji środków ochrony indywidualnej (ppe), inteligentnej detekcji obiektów oraz inteligentnej detekcji dźwięku.
- Obsługuje eptz oraz funkcję szybkiego uzbrajania i rozbrajania jednym kliknięciem.
Specyfikacja techniczna
| Procesor główny | Procesor klasy przemysłowej |
| System operacyjny | Linux wbudowany |
| Interfejs operacyjny | Przeglądarka internetowa, lokalny interfejs gui |
| Sztuczna inteligencja w rejestratorze | Detekcja twarzy; rozpoznawanie twarzy; metadane wideo (ludzie, pojazdy mechaniczne i nie-mechaniczne); ochrona obwodowa; anpr; smd plus; acupick |
| Sztuczna inteligencja w kamerze | Detekcja twarzy; rozpoznawanie twarzy; metadane wideo (ludzie, pojazdy mechaniczne i nie-mechaniczne); ochrona obwodowa; smd; analiza stereoskopowa; rozkład tłumu; liczenie osób; anpr; gęstość pojazdów; mapa ciepła; detekcja ppe; inteligentna detekcja obiektów; inteligentna detekcja dźwięku; acupick |
| Wydajność acupick (rejestrator, 1080P) | 4 kanały |
| Wydajność acupick (kamera, 1080P) | Maks. 8 kanałów, 1 zdarzenie złożone na kanał/sek. |
| Wydajność ochrony obwodowej (rejestrator) | 8 kanałów, 10 reguł ivs na kanał |
| Wydajność ochrony obwodowej (kamera) | Wszystkie kanały (8 celów/s) |
| Atrybuty twarzy | Płeć; grupa wiekowa; okulary; wyraz twarzy; maseczka; broda |
| Wydajność detekcji twarzy (rejestrator) | 4 kanały (do 12 obrazów twarzy/s na kanał) |
| Wydajność detekcji twarzy (kamera) | Wszystkie kanały (8 celów/s) |
| Pojemność bazy twarzy | Do 20 baz, 30 000 obrazów, całkowita pojemność 3,75 gb; możliwość dodania imienia, płci, daty urodzenia, adresu, typu i numeru dokumentu, kraju/regionu i stanu |
| Wydajność rozpoznawania twarzy (rejestrator) | 1. 8-kanałowa fd (kamera) + fr (rejestrator), 8 obrazów/s; 2. 4-kanałowa fd (rejestrator) + fr (rejestrator), 24 obrazy/s |
| Wydajność rozpoznawania twarzy (kamera) | Wszystkie kanały (8 celów/s) |
| Smd plus (rejestrator) | 8 kanałów: filtrowanie ludzi i pojazdów mechanicznych, redukcja fałszywych alarmów od liści, deszczu, zmian oświetlenia |
| Smd (kamera) | Wszystkie kanały (16 celów/s) |
| Wydajność metadanych (rejestrator) | 4 kanały, 22 atrybuty |
| Wydajność metadanych (kamera) | Wszystkie kanały (8 celów/s) |
| Atrybuty osób | Kolor i rodzaj górnej odzieży, kolor i rodzaj dolnej odzieży, czapka, torba, wiek, płeć, parasol |
| Atrybuty pojazdów mechanicznych | Numer rejestracyjny, kolor tablicy, kolor nadwozia, model, logo, telefonowanie, pas bezpieczeństwa, wnętrze, miejsce rejestracji |
| Atrybuty pojazdów niemotorowych | Model, kolor, liczba osób, kask |
| Anpr (kamera) | Wszystkie kanały (8 celów/s) |
| Pojemność bazy tablic | Do 20 000 numerów; lista blokowania i dozwolona |
| Kanały wideo | 8 kanałów |
| Przepustowość sieciowa | Ai wyłączone: 448 mbps wejście, 448 mbps nagrywanie, 448 mbps wyjście; ai włączone: 200 mbps wejście, 200 mbps nagrywanie, 200 mbps wyjście |
| Rozdzielczość | 32 mp; 24 mp; 16 mp; 12 mp; 8 mp; 6 mp; 5 mp; 4 mp; 3 mp; 1080p; 720p; 960p; D1; cif; qcif |
| Możliwości dekodowania | Ai wyłączone: 2 kanały 32 mp@25 kl./s; 2 kanały 24 mp@25 kl./s; 5 kanałów 16 mp@30 kl./s; 6 kanałów 12 mp@30 kl./s. Ai włączone: 1 kanał 32 mp@25 kl./s; 2 kanały 24 mp@25 kl./s; 4 kanały 16 mp@30 kl./s; 5 kanałów 12 mp@30 kl./s; 8 kanałów 8 mp@30 kl./s. |
| Wyjście wideo | 1 vga, 1 hdmi. Vga: 1920×1080, 1280×1024, 1280×720. Hdmi: 7680×4320, 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720. Heterogeniczne wyjście hdmi i vga |
| Wyświetlanie wieloekranowe | Ekran główny: 1/4/8/9; ekran pomocniczy: 1/4/8/9 |
| Obsługa kamer innych firm | Onvif; panasonic; sony; axis; arecont; pelco; canon; hanwha |
| Kompresja wideo | Smart h.265+; h.265; smart h.264+; h.264; mjpeg |
| Kompresja audio | G.711a; g.711u; pcm; G726 |
| Protokoły sieciowe | Http; https; tcp/ip; IPv4; IPv6; udp; ntp; ftp; sftp; dhcp; dns; smtp; upnp; ddns; snmp; alarm server; wyszukiwanie ip; multicast; P2P; autorejestracja; iscsi |
| Dostęp mobilny | Ios; android |
| Interoperacyjność | Onvif 24.12 (profile t, s, g, m); cgi; sdk |
| Przeglądarka | Chrome; ie; safari; edge; firefox |
| Odtwarzanie wielokanałowe | Do 8 kanałów |
| Tryb nagrywania | Ogólny, detekcja ruchu, inteligentny, alarm, pos |
| Metoda kopii zapasowej | Urządzenie usb i sieć |
| Tryb odtwarzania | Odtwarzanie natychmiastowe, ogólne, zdarzeń, według celu, fragmentu, oznaczenia, inteligentne (twarz i ruch) |
| Grupa dysków | Tak |
| Alarmy ogólne | Detekcja ruchu; alarm lokalny; skrzynka alarmowa; zewnętrzny alarm kamery; alarm sieciowy; zmiana sceny; pir; alarm termiczny |
| Alarmy anomalii | Kamera offline; błąd zapisu; pełny dysk; konflikt ip; konflikt mac; blokada logowania; błąd wentylatora; incydent cyberbezpieczeństwa |
| Alarmy inteligentne | Detekcja twarzy; ochrona obwodowa; rozpoznawanie twarzy; metadane wideo; smd plus; analiza stereoskopowa; rozkład tłumu; liczenie osób; anpr; gęstość pojazdów; mapa ciepła; detekcja ppe; inteligentna detekcja obiektów; inteligentna detekcja dźwięku |
| Powiązanie alarmu | Nagrywanie; zdjęcie (panorama); lokalne wyjście alarmowe; zewnętrzne wyjście alarmowe ipc; dźwięk; brzęczyk; log; preset; e-mail |
| Wejście audio | 1 kanał rca |
| Wyjście audio | 1 kanał rca |
| Wejście alarmowe | 4 kanały |
| Wyjście alarmowe | 2 kanały |
| Interfejs dysku | 2 porty sata, każdy dysk do 20 tb (w zależności od temperatury otoczenia) |
| Rs-232 | 1 |
| Rs-485 | 1 |
| Usb | 2 (1 przedni usb 2.0, 1 tylny usb 3.0) |
| Hdmi | 1 |
| Vga | 1 |
| Port sieciowy | 1 (10/100/1000 mbps ethernet, rj-45) |
| Porty poe | 8 portów, 10/100 mbps, ieee 802.3 af/at, porty 1-8 obsługują epoe |
| Zasilanie | 100–240 vac, 50/60 hz |
| Pobór mocy | ≤ 10 w (bez hdd); moc poe 130 w, maks. Moc pojedynczego portu 25,5 w |
| Waga netto | 2,50 kg (5,51 lb) |
| Waga brutto | 3,96 kg (8,73 lb) |
| Wymiary produktu (s × g × w) | 375,0 × 329,6 × 53,0 mm (14,76" × 12,98" × 2,09") |
| Wymiary opakowania (s × g × w) | 451,0 × 147,0 × 425,0 mm (17,76" × 5,79" × 16,73") |
| Temperatura pracy | –10 °c do +55 °c (+14 °f do +131 °f) |
| Temperatura przechowywania | –20 °c do +60 °c (–4 °f do +140 °f) |
| Wilgotność pracy | 10%–93% rh, bez kondensacji |
| Certyfikaty | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020; en iec 61000-3-2:2019+A1:2021; en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; en 55035:2017+A11:2020; en 50130-4:2011+A1:2014; ce-lvd: en 62368-1:2014 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.