Rejestrator ip dahua nvr4108hs-4ks3
rejestrator ip dahua nvr4108hs-4ks3, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: NVR4108HS-4KS3
Kod kreskowy: 6923172570680
Opis
Rejestrator ip dahua NVR4108HS-4KS3
Najważniejsze cechy
- 8-kanałowy kompaktowy sieciowy rejestrator wideo 1U 1HDD lite
- Obsługuje formaty dekodowania smart h.265+, h.265, smart h.264+, h.264 i mjpeg.
- Maks. Zdolność dekodowania: 8 × 1080p przy 30 kl.
- Maks. 80/80/60 mb/s przepustowości przychodzącej/rejestrującej/wychodzącej.
- Obsługa kamer ip o rozdzielczości do 12 mp.
- Ai przez rejestrator obsługuje 4-kanałową technologię smd plus.
- Ai przez kamerę obsługuje wykrywanie i rozpoznawanie twarzy, ochronę obwodową, technologię smd plus, liczenie osób, analizę stereo i mapę cieplną.
- Obsługuje eptz oraz uzbrajanie i rozbrajanie jednym kliknięciem.
Przeznaczenie
Rejestrator swoje zastosowanie znajdzie w systemach dozoru:
- Magazynów
- Parkingów
- Składów
- Biur
- Sklepów
- Hurtowni
- Szkół
- Przedszkoli
- Boisk
Specyfikacja techniczna
| Detekcja twarzy | |
| Ai przez kamerę | Tak |
| Ai przez rejestrator | Nie |
| Obsługiwane funkcje | Ustawienie obszarów detekcji, powiązanie z nagrywaniem, migawki (panoramiczne), lokalne wyjście alarmowe, zewnętrzne wyjście alarmowe ipc, kontroler dostępu, audio, buzzer, log |
| Atrybuty twarzy | Płeć, grupa wiekowa, okulary, wyraz twarzy, maseczka, broda |
| Wydajność detekcji twarzy ai przez kamerę (liczba kanałów) | 6 kanałów |
| Na żywo (detekcja twarzy) | 1. Pole reguły i pole detekcji obiektu: konfiguracja pola reguły i pola detekcji obiektu 2. Panel inteligentny: wyświetla typ zdarzenia, czas i migawkę twarzy 3. Facetotal: oblicza liczbę wykonanych migawek twarzy w ciągu 24 godzin. Wyświetla do 50 rekordów migawek, wspiera odtwarzanie nagrań (10 sekund przed/po zdarzeniu) i eksportowanie 4. Filtrowanie panelu: filtrowanie według typu panelu i atrybutu |
| Odtwarzanie (detekcja twarzy) | 1. Warunki wyszukiwania: wyszukiwanie obrazu według kanału, czasu i atrybutu twarzy 2. Funkcje: wspiera odtwarzanie nagrań (10 sekund przed/po zdarzeniu) i eksportowanie wyników wyszukiwania do formatu excel, wideo i obrazów 3. Pojemność bazy danych: 300,000 wpisów |
| Smd plus | |
| Smd plus przez rejestrator | 4 kanały: drugorzędne filtrowanie dla ludzi i pojazdów mechanicznych, redukcja fałszywych alarmów spowodowanych przez liście, deszcz i zmiany oświetlenia |
| Smd plus przez kamerę | 6 kanałów |
| Na żywo (smd plus) | Pole śledzenia: konfiguracja pola śledzenia |
| Odtwarzanie (smd plus) | 1. Warunki wyszukiwania: wyszukiwanie obrazu według kanałów, typu (człowiek, pojazd) i czasu rozpoczęcia/zakończenia 2. Funkcje: wspiera odtwarzanie nagrań (10 sekund przed/po zdarzeniu) i eksportowanie wyników wyszukiwania wideo 3. Pojemność bazy danych: 100,000 |
| Porty | |
| Wejście audio | 1 kanał rca |
| Wyjście audio | 1 kanał rca |
| Wejście alarmowe | Brak (opcjonalnie 2 kanały) |
| Wyjście alarmowe | Brak (opcjonalnie 1 kanał 12V 1A) |
| Interfejs dysku | 1 port sata (do 20 tb na dysk) |
| Usb | 2 (1 przedni port usb 2.0, 1 tylny port usb 2.0) |
| Hdmi | 1 |
| Vga | 1 |
| Port sieciowy | 1 (10/100 mbps ethernet, rj-45) |
| Ai | |
| Ai przez rejestrator | Smd plus |
| Ai przez kamerę | Detekcja twarzy, rozpoznawanie twarzy, ochrona perymetru, smd plus, liczenie osób, analiza stereo, mapa ciepła |
| Analiza ivs | |
| Ivs przez kamerę | Wspiera 6 kanałów |
| Ivs przez rejestrator | Nie |
| Wspierane funkcje | Wykrywanie porzuconych/zaginionych obiektów, detekcja parkowania, gromadzenie się ludzi, szybki ruch, wykrywanie wałęsania się, przekraczanie ogrodzenia |
| Reguły detekcji | Wspiera powiązanie z nagrywaniem, przechwytywanie, lokalne wyjście alarmowe, audio, buzzer, log |
| Na żywo (ivs ogólne) | Pole reguły i detekcji obiektu: konfiguracja pola reguły i detekcji obiektu |
| Odtwarzanie (ivs ogólne) | 1. Warunki wyszukiwania: wyszukiwanie obrazu według kanałów, typu i czasu rozpoczęcia/zakończenia 2. Funkcje: wspiera odtwarzanie nagrań (10 sekund przed/po zdarzeniu) i eksportowanie wyników wyszukiwania do formatu excel, wideo i obrazów 3. Pojemność bazy danych: 300,000 wpisów |
| System | |
| Główny procesor | Procesor przemysłowy |
| System operacyjny | Wbudowany linux |
| Interfejs operacyjny | Web, lokalny gui |
| Rozpoznawanie twarzy | |
| Tryb rozpoznawania | Fd (przez kamerę) + fr (przez kamerę) |
| Ai przez kamerę | Tak |
| Ai przez rejestrator | Nie |
| Wydajność rozpoznawania twarzy ai przez kamerę (liczba kanałów) | 6 kanałów |
| Na żywo (rozpoznawanie twarzy) | 1. Pole detekcji: możliwość włączania/wyłączania; zmiana koloru pola reguły według wyników rozpoznawania twarzy 2. Panel inteligentny: wyświetla typ zdarzenia, czas, migawkę twarzy, podobieństwo i nazwę bazy danych 3. Facetotal: oblicza liczbę wykonanych migawek twarzy w ciągu 24 godzin. Wyświetla do 50 rekordów migawek, wspiera odtwarzanie nagrań (10 sekund przed/po zdarzeniu) i eksportowanie 4. Filtrowanie panelu: filtrowanie według typu panelu i atrybutu |
| Odtwarzanie (rozpoznawanie twarzy) | 1. Warunki wyszukiwania: wyszukiwanie obrazu według kanału, czasu, atrybutu twarzy, podobieństwa i trybu rozpoznawania (obcy/normalny) 2. Funkcje: wspiera odtwarzanie nagrań (10 sekund przed/po zdarzeniu) i eksportowanie wyników wyszukiwania do formatu excel, wideo i obrazów 3. Pojemność bazy danych: 300,000 wpisów |
| Standardy kompresji | |
| Kompresja wideo | Smart h.265+, h.265, smart h.264+, h.264 |
| Kompresja audio | G.711a, g.711u, pcm, G726 |
| Audio i wideo | |
| Kanały dostępu | 8 kanałów |
| Przepustowość sieciowa | 80 mbps przychodząca, 80 mbps nagrywanie, 60 mbps wychodząca |
| Rozdzielczość | 12 mp, 8 mp, 6 mp, 5 mp, 4 mp, 3 mp, 1080p, 720p, 960p, D1, cif, qcif |
| Zdolność dekodowania | Ai wyłączona: 1-kanał 12 mp @ 30 fps, 2-kanały 8 mp @ 30 fps, 3-kanały 5 mp @ 30 fps, 4-kanały 4 mp @ 30 fps, 8-kanałów 1080p @ 30 fps Ai włączona: 1-kanał 12 mp @ 30 fps, 1-kanał 8 mp @ 30 fps, 2-kanały 5 mp @ 30 fps, 3-kanały 4 mp @ 30 fps, 7-kanałów 1080p @ 30 fps |
| Wyjście wideo | 1 hdmi, 1 vga Jednoczesne: hdmi: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 Vga: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 Różnorodne: hdmi: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 Vga: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Wieloekranowy wyświetlacz | Główny ekran: 1/4/8/9 Ekran dodatkowy: 1/4/8/9 |
| Dostęp do kamer innych firm | Onvif, panasonic, sony, axis, arecont, pelco, canon, hanwha |
| Sieć | |
| Protokół sieciowy | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, dhcp, dns, smtp, upnp, ip filter, ftp, ddns, snmp, alarm server, P2P, auto registration, ip search (obsługuje kamery ip, dvr, nvs, itp.) |
| Dostęp mobilny | Ios, android |
| Interoperacyjność | Onvif 23.06 (profile t, profile s, profile g), cgi, sdk |
| Przeglądarka | Chrome, ie, safari, edge, firefox |
| Alarmy | |
| Alarmy ogólne | Detekcja ruchu, maskowanie prywatności, utrata wideo, zmiana sceny, alarm pir, zewnętrzny alarm ipc |
| Alarmy anomalne | Rozłączenie kamery, błąd przechowywania, pełny dysk, konflikt ip, konflikt mac, zablokowane logowanie, wyjątek cyberbezpieczeństwa |
| Alarmy inteligentne | Detekcja twarzy, rozpoznawanie twarzy, ochrona perymetru, smd plus, liczenie osób, analiza stereo, mapa ciepła |
| Powiązania alarmów | Nagrywanie, migawka, zewnętrzne wyjście alarmowe ipc, audio, buzzer, log, preset, email |
| Rozpoznawanie pojazdów | |
| Rozpoznawanie pojazdów przez kamerę | Tak |
| Rozpoznawanie pojazdów przez rejestrator | Nie |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc, 2 a |
| Zużycie energii | Całkowita moc nvr <10 w (bez hdd) |
| Waga netto | 0.81 kg (1.79 lb) |
| Waga brutto | 1.38 kg (3.04 lb) |
| Wymiary produktu | 260.0 mm × 232.5 mm × 47.6 mm (10.24" × 9.15" × 1.87") (w × d × h) |
| Wymiary opakowania | 334 mm × 89 mm × 314 mm (13.15" × 3.50" × 12.36") (w × d × h) |
| Temperatura pracy | –10 °c do +55 °c (14 °f do +131 °f) |
| Temperatura przechowywania | –20 °c do +60 °c (–4 °f do +140 °f) |
| Wilgotność pracy | 10%–93% (rh), bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | 30%–85% (rh), bez kondensacji |
| Wysokość pracy | ≤5,000 m (16,404.20 ft) |
| Instalacja | Rack lub desktop |
| Certyfikaty | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, en 55035:2017+A11:2020, en 50130-4:2011+A1:2014 Ce-lvd: en 62368-1:2014 |
| Porównanie tablic rejestracyjnych pojazdów | |
| Anpr przez kamerę + porównanie tablic rejestracyjnych przez rejestrator | Tak |
| Funkcje | Obsługuje wiele baz danych tablic rejestracyjnych pojazdów, alarmy w kliencie przy zgodności numeru tablicy z bazą danych (czarna lista/biała lista); wspiera powiązania z nagrywaniem, migawki (panorama), lokalne wyjście alarmowe, zewnętrzne wyjście alarmowe ipc, kontroler dostępu, audio, buzzer, log, preset, email |
| Zarządzanie bazą danych tablic rejestracyjnych | 1. Metoda importu: import pojedynczej tablicy po wyeksportowaniu szablonu excel do uzupełnienia informacji o tablicy 2. Informacje o tablicy: kraj/region, numer tablicy, nazwa, logo pojazdu, prawo jazdy, kolor pojazdu, kolor tablicy, telefon komórkowy, email, adres |
| Ochrona perymetru | |
| Ivs (ochrona perymetru) | 1. Ai przez kamerę: tak 2. Ai przez rejestrator: nie Obsługuje ustawienie do 10 reguł włamania i przekroczenia linii; powiązania z nagrywaniem, migawki (panorama), lokalne wyjście alarmowe, zewnętrzne wyjście alarmowe ipc, kontroler dostępu, audio, buzzer, log |
| Wydajność ochrony perymetru ai przez kamerę (liczba kanałów) | 6 kanałów |
| Na żywo (ochrona perymetru) | Pole reguły i detekcji obiektu: konfiguracja pola reguły i detekcji obiektu |
| Statystyki | Oblicza całkowitą liczbę osób w peopletotal i pojazdów w vehicle. Wyświetla do 50 rekordów migawek, wspiera odtwarzanie nagrań (10 sekund przed/po zdarzeniu) i eksportowanie pojedynczego rekordu |
| Odtwarzanie (ochrona perymetru) | 1. Warunki wyszukiwania: wyszukiwanie obrazu według kanału, czasu, typu zdarzenia i typu celu 2. Funkcja: wspiera odtwarzanie nagrań (10 sekund przed/po zdarzeniu) i eksportowanie wyników wyszukiwania do formatu excel, wideo i obrazów (wycinek i panorama) 3. Pojemność bazy danych migawek: 300,000 wpisów |
| Nagrywanie i odtwarzanie | |
| Odtwarzanie wielokanałowe | Do 8 kanałów |
| Tryb nagrywania | Ogólny, detekcja ruchu, inteligentny, alarm |
| Metoda kopii zapasowej | Urządzenie usb i sieć |
| Tryb odtwarzania | Odtwarzanie natychmiastowe, ogólne, zdarzeniowe, oznaczone, inteligentne |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.