Rejestrator ip dahua nvr2108-8p-4ks3
rejestrator ip dahua nvr2108-8p-4ks3, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: NVR2108-8P-4KS3
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator ip dahua NVR2108-8P-4KS3
Najważniejsze cechy
- Sieciowy rejestrator ip 8 kanałowy 1U 1HDD lite
- Obsługuje kompresje smart h.265+, h.265, smart h.264+, h.264 i mjpeg.
- Maks. Zdolność dekodowania: 6 × 1080p przy 30 kl.
- Maks. 144/144/72 mb/s przepustowości przychodzącej/rejestrującej/wychodzącej.
- Obsługa kamer ip o rozdzielczości do 12 mp.
- Ai przez rejestrator obsługuje 4-kanałową technologię smd plus.
- Ai przez kamerę obsługuje ochronę obwodową i technologię smd plus.
- Obsługa uzbrajania i rozbrajania jednym kliknięciem.
Specyfikacja techniczna
| Główny procesor | Procesor klasy przemysłowej |
| System operacyjny | Wbudowany system linux |
| Interfejs operacyjny | Sieć, lokalny graficzny interfejs użytkownika |
| Ai | |
| Sztuczna inteligencja przez rejestrator | Smd plus |
| Sztuczna inteligencja za pomocą kamery | Ochrona obwodowa; smd plus |
| Ochrona obwodowa | |
| Wydajność obwodowa sztucznej inteligencji przez kamerę (liczba kanałów) | 4 kanały |
| Smd plus | |
| Smd plus przez rejestrator | 4 kanały: filtrowanie wtórne dla ludzi i pojazdów silnikowych, redukujące fałszywe alarmy spowodowane liśćmi, deszczem i zmianą warunków oświetleniowych |
| Smd plus przez kamerę | 4 kanały |
| Audio i wideo | |
| Kanały wideo | 8 kanałów |
| Przepustowość sieci | Sztuczna inteligencja wyłączona: 144 mb/s przychodzące, 144 mb/s nagrywanie i 72 mb/s wychodzące ai włączone: 72 mb/s przychodzące, 72 mb/s nagrywanie i 36 mb/s wychodzące |
| Rozdzielczość | 12 mp; 8 mp; 5 mp; 4 mp; 3 mp; 1080p; 720p; D1 |
| Możliwość dekodowania | Ai wyłączone: 1-kanałowy 12 mp@30 kl./s; 1-kanałowy 8 mp@30 kl./s; 2-kanałowy 5 mp@30 kl./s; 3-kanałowy 4 mp@30 kl./s; 6-kanałowa 1080p@30 kl./s włączona sztuczna inteligencja: 1-kanałowa 8 mp@30 kl./s; 1-kanałowy 5 mp@30 kl./s; 2-kanałowy 4 mp@30 kl./s; 4-kanałowa 1080p@30 kl./s |
| Wyjście wideo | 1 gniazdo hdmi, 1 gniazdo vga hdmi: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 vga: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Wyświetlacz wieloekranowy | 1/4/8/9 |
| Dostęp do kamer innych firm | Zgodność z normą onvif |
| Standard kompresji | |
| Kompresja wideo | Inteligentny h.265+; h.265; inteligentny h.264+; h.264; format mjpeg |
| Kompresja dźwięku | G.711a; g.711u; pcm; G726; |
| Sieć | |
| Protokół sieciowy | Protokół http; protokół https; protokół tcp/ip; protokół IPv4; protokół IPv6; udp; ntp; protokół dhcp; dns; smtp; filtr ip; ddns; wyszukiwanie ip (obsługuje kamerę ip, dvr, nvs itp.); P2P; automatyczna rejestracja |
| Dostęp do telefonu komórkowego | Ios; android |
| Interoperacyjność | Onvif 22.12 (profil t; profil s; profil g); cgi; zestaw sdk |
| Przeglądarka | Chrom; ie; safari; brzeg; przeglądarka firefox |
| Odtwarzanie nagrań | |
| Odtwarzanie wielokanałowe | Do 8 kanałów |
| Tryb nagrywania | Ogólne, detekcja ruchu; inteligentny; alarm |
| Metoda tworzenia kopii zapasowych | Urządzenie usb i sieć |
| Tryb odtwarzania | Natychmiastowe odtwarzanie; odtwarzanie ogólne; odtwarzanie zdarzeń; odtwarzanie tagów; inteligentne odtwarzanie |
| Alarm | |
| Alarm ogólny | Detekcja ruchu; alarm zewnętrzny kamery; alarm pir |
| Alarm anomalii | Błąd (brak dysku, błąd dysku, mało miejsca, mało miejsca w limicie; rozłączenie sieci; konflikt adresów ip; konflikt adresów mac); utrata wideo; manipulowanie wideo; kamera w trybie offline |
| Inteligentny alarm | Ochrona obwodowa; smd plus |
| Połączenie alarmowe | Nagranie; migawka; brzęczyk; dziennik; ustawień domyślnych; e-mail; objazd |
| Interfejsy | |
| Wejście audio | 1-kanałowy rca |
| Wyjście audio | 1-kanałowy rca |
| Wejście alarmowe | Na (2 kanały są opcjonalne) |
| Wyjście alarmowe | Na (1-kanałowe wyjście 12 v 1 a jest opcjonalne) |
| Interfejs dysku twardego | 1 port sata. Każdy dysk może zawierać do 20 tb. Limit ten różni się w zależności od temperatury otoczenia. |
| Usb | 2 (2 porty usb 2.0 z tyłu) |
| Złącze hdmi | 1 |
| Vga | 1 |
| Port sieciowy | 1 (port ethernet 10/100/1000 mb/s, rj-45) |
| Gniazdo poe | 8 portów, 10/100 mb/s, ieee 802.3 af/at |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 53 v prądu stałego, 1,81 a |
| Pobór mocy | Całkowita moc wyjściowa nvr: <10 w (bez dysku twardego) całkowita moc wyjściowa poe wynosi 72 w, maksymalna moc wyjściowa pojedynczego portu to 25,5 w |
| Waga netto | 0,68 kg (1,50 funta) |
| Waga brutto | 1,76 kg (3,88 funta) |
| Wymiary produktu | 270,0 mm × 206,3 mm × 45,9 mm (10,63" × 8,12" × 1,81") (szer. × gł. × wys.) |
| Wymiary opakowania | 427,0 mm × 96,0 mm × 262,0 mm (16,81" × 3,78" × 10,31" (szer. × gł. × wys.) |
| Temperatura | Od –10°c do +55°c (od 14°f do +131°f) |
| Temperatura przechowywania | Od –20°c do +60°c (od –4°f do +140°f) |
| Wilgotność | 10%–93% (wilgotność względna), bez kondensacji |
| Certyfikaty | Ce-lvd: iec 62368-1:2014 ce-emc: en iec 61000-3-2:2019, en 61000-3-3:2013+A1:2019, en 55032:2015+A11:2020, en 55035:2017+A11:2020, en 55024:2010+A1:2015, en 50130-4:2011+A1:2014 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.