Rejestrator ip bcs ultra bcs-u-nvr3208r-a-4k(8tb)
rejestrator ip bcs ultra bcs-u-nvr3208r-a-4k(8tb), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-U-NVR3208R-A-4K(8TB)
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator ip bcs ultra bcs-u-NVR3208R-a-4K(8TB)
Najważniejsze cechy
- 32 kanałowy rejestrator ip
- Zgodność z ndaa
- Obsługa 8 dysków twardych
- Wbudowany dysk twardy 1x8TB
- Raid
- Obsługa kamer ip 12Mpx
- Alarm 16/4, audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/hdmi
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-u-NVR3208R-a-4K(8TB) |
| Linia produktowa | Bcs ultra |
| Ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 32 |
| Dyski | 8 |
| Pojemność dysku | 10 tb |
| Typ raid | 1/5/6/10 |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 370Mbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjście hdmi | HDMI4K/hdmi |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/2/3/4/6/8/9/13/16/25/36 |
| Fisheye dewarping | Tak |
| Odtwarzanie | 32 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Interfejsy | 2×USB2.0, 1×USB3.0, 4×esata |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Wejście alarmowe | 16 |
| Wyjście alarmowe | 4 |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, pir, ipc, funkcje ai, offline, hdd, ip, mac, login |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Client 1×rj-45 10/100/1000Mbps, video in 3×rj-45 10/100/1000Mbps, video in 2×sfp |
| Zgodność | Onvif, obsługa kamer innych producentów |
| Zasilanie | 100~240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 130W |
| Warunki pracy | 0°c~+40°c max 90% rh |
| Obudowa | 2U |
| Wymiary (w×d×h) | 482.6×529.5×88mm |
| Waga (bez dysków) | 11.25 kg |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Ochrona perymetryczna, rozpoznawanie obiektów, inteligentna detekcja przedmiotów, detekcja twarzy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.