Rejestrator ip bcs line bcs-l-snvr0801-4ke(2)
rejestrator ip bcs line bcs-l-snvr0801-4ke(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-SNVR0801-4KE(2)
Kod kreskowy: 5904890709065
Opis
Rejestrator ip bcs line bcs-l-SNVR0801-4KE(2)
Najważniejsze cechy
- 8 kanałowy rejestrator ip
- Obudowa smart
- Obsługa 1 dysku twardego
- Obsługa kamer ip 12Mpx
- Wyjście HDMI4K/vga
- Audio 1/1
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-SNVR0801-4KE(2) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 8 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 20 tb |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 80Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 60Mbps |
| Pasmo nagrywanie | 80Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 1×12M(30fps) / 1×8M(30fps) / 2×5M(30fps) / 3×4M(30fps) / 6×2M(30fps) / 1×8M ai(30fps) / 1×5M ai(30fps) / 2×4M ai(30fps) / 4×2M ai(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 5M / 4M / 3M / 2M / 720P / D1 |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9 |
| Odtwarzanie | 39539 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, dhcp, dns, smtp, ip filter, ddns, ip search, P2P, auto registration |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 93% rh |
| Obudowa | Smart |
| Wymiary (w×d×h) | 205×205×45mm |
| Waga (bez dysków) | 0.5 kg |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Smd plus |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Ochrona perymetryczna, smd plus |
| Ai - ochrona perymetryczna | 4 kanały z kamer |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | 4 kanały z kamer / 4 kanały z rejestratora (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.