Rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr6408r-a-8k-ai2
rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr6408r-a-8k-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR6408R-A-8K-Ai2
Kod kreskowy: 5904890716698
Opis
Rejestrator ip bcs line bcs-l-NVR6408R-a-8K-Ai2
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR6408R-a-8K-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 64 |
| Dyski | 8 |
| Pojemność dysku | 20 tb |
| Typ raid | 0 / 1 / 5 / 6 / 10 |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 32 mpx |
| Pasmo wejściowe | 448 mbps (200 mbps ai) |
| Pasmo wyjściowe | 448 mbps (200 mbps ai) |
| Pasmo nagrywania | 448 mbps (200 mbps ai) |
| Wydajność wyświetlania | 2×32M@25fps / 2×24M@25fps / 5×16M@30fps / 6×12M@30fps / 10×8M@30fps / 13×6M@30fps / 16×5M@30fps / 20×4M@30fps / 40×2M@30fps; ai: 1×32M@25fps / 2×24M@25fps / 4×16M@30fps / 5×12M@30fps / 8×8M@30fps / 10×6M@30fps / 12×5M@30fps / 16×4M@30fps / 32×2M@30fps |
| Rozdzielczość nagrywania | 32M / 24M / 16M / 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1 / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjście hdmi | 2×HDMI8K |
| Wyjście vga | 2×vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 7680×4320 / 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | Główny ekran: 1/4/8/9/16/25/36/64; drugi ekran: 1/4/8/9/16 |
| Nagrywanie | Rejestracja ciągła, z detekcją ruchu (z zapisem przed i po detekcji), alarmowa (z zapisem przed- i poalarmowym), cykliczna (nadpisywanie), ai |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0, 2×USB3.0, esata |
| Port szeregowy | RS232, RS485, RS422 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 2 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 16 |
| Wyjście alarmowe | 8 |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, pir, ipc, funkcje ai, offline, hdd, ip, mac, login |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Sieć | 2×rj-45 10/100/1000 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t/m), obsługa kamer innych producentów |
| Obsługa ptz | Inteligentne pozycjonowanie 3D z kamerami ptz serii bcs line |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, ftp, sftp, dhcp, dns, smtp, upnp, ddns, snmp, alarm server, ip search, multicast, P2P, auto registration, iscsi |
| Zasilanie | 100~240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 13W |
| Warunki pracy | -10°c ~ +55°c, max 93% rh |
| Obudowa | 2U |
| Wymiary (w×d×h) | 440×458×95 mm |
| Waga (bez dysków) | 6.27 kg |
| Pos | Posnet |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd), metadane, smd plus |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, metadane (rozpoznawanie osoba / pojazd), ochrona perymetryczna, smd plus, detekcja tłumu, liczenie osób, artr, natężenie ruchu pojazdów, monitorowanie obiektów, mapa ciepła |
| Ai - ochrona perymetryczna | 8 kanałów z rejestratora, 10 zasad na kanał / 64 kanały z kamer |
| Ai - detekcja twarzy | 4 kanały z rejestratora (12 obrazów/s) / 64 kanały z kamer / atrybuty: płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost |
| Ai - identyfikacja twarzy | 24 kanały detekcji z kamer + identyfikacja z rejestratora (24 obrazy/s) / 4 kanały detekcji z rejestratora + identyfikacja z rejestratora (24 obrazów/s) / 64 kanały identyfikacji z kamer / 20 baz danych twarzy, 30 tys. Obrazów, do 3.75 gb |
| Ai - metadane | 4 kanały z rejestratora / 64 kanały z kamer / atrybuty osoby: kolor ubrania, typ ubrania, nakrycie głowy, torba, wiek, płeć, parasol / atrybuty pojazdu: tablica rejestracyjna, kolor, typ, logo, telefon, liczba osób, pasy |
| Ai - artr | 64 kanały z kamer / czarna i biała lista – 20 tys. Pozycji |
| Ai - smd (inteligentna detekcja ruchu) | 16 kanałów z rejestratora / 64 kanały z kamer |
| Ai - inteligentne wyszukiwanie | Technologia acupick – inteligentne wyszukiwanie obiektów człowiek/pojazd w historii nagrań z kamerą z funkcją acupick |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.