Rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr0401-4ke-4p(2l)
rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr0401-4ke-4p(2l), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR0401-4KE-4P(2L)
Kod kreskowy: 5904890714687
Opis
Rejestrator ip bcs line bcs-l-NVR0401-4KE-4P(2L)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR0401-4KE-4P(2L) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 4 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 20 tb |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 80 mbps |
| Pasmo wyjściowe | 60 mbps |
| Pasmo nagrywanie | 80 mbps |
| Wydajność wyświetlania | Ai wył: 1× 12 m@30fps, 2× 8 m@30fps, 3× 5 m@30fps, 4× 4 m@30fps / ai wł: 1× 12 m@30fps, 1× 8 m@30fps, 2× 5 m@30fps, 3× 4 m@30fps |
| Rozdzielczość nagrywania | 12 m / 8 mp / 6 mp / 5 mp / 4 mp / 3 mp / 1080p / 960p / 720p / D1 / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | Praca jednoczesna z vga: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720; praca niezależna od vga: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 45748 |
| Nagrywanie | Rejestracja ciągła, z detekcją ruchu (z zapisem przed i po detekcji), alarmowa (z zapisem przed- i poalarmowym), cykliczna (nadpisywanie), ai |
| Odtwarzanie | 45748 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, pir, ipc, funkcje ai, offline, hdd, ip, mac, login |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t),obsługa kamer innych producentów |
| Obsługa ptz | Inteligentne pozycjonowanie 3D z kamerami ptz serii bcs line |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, dhcp, dns, smtp, upnp, ip filter, ftp, ddns, snmp, alarm server, P2P, auto registration, ip search |
| Standard | Ieee 802.3 af/at |
| Switch poe moc | 36 w max 25.5 w/port |
| Kanały poe | 4 |
| Zasilanie | 53V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10 w |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c, max 93% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 260×232.5×47.6 mm |
| Waga (bez dysków) | 0.87 kg |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Smd plus |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), smd plus, liczenie osób, mapa ciepła |
| Ai - ochrona perymetryczna | 4 kanałów z kamer |
| Ai - detekcja twarzy | 4 kanałów z kamer |
| Ai - identyfikacja twarzy | 4 kanałów z kamer |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | 4 kanały z rejestratora (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), 4 kanałów z kamer |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.