Rejestrator bcs point bcs-p-nvr1602-a-4k(5)
rejestrator bcs point bcs-p-nvr1602-a-4k(5), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-NVR1602-A-4K(5)
Kod kreskowy: 5904890714601
Opis
Rejestrator bcs point bcs-p-NVR1602-a-4K(5)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-NVR1602-a-4K(5) |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act (zgodność) |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | Do 16 tb |
| Typ raid | 1 |
| Anr (automatyczna synchronizacja nagrań) | Tak, z karty microsd kamery po zaniku/przywróceniu połączenia |
| Max rozdzielczość nagrywania | 16 mpx |
| Pasmo wejściowe | 320 mbps (160 mbps ai) |
| Pasmo wyjściowe | 160 mbps |
| Wydajność wyświetlania | 2×16MP@30fps, 2×12MP@30fps, 4×4K@30fps, 8×4MP@30fps, 10×3MP@30fps, 16×1080P@30fps i tryb ai |
| Rozdzielczość nagrywania | 16M, 12M, 8M, 6M, 5M, 4M, 3M, 2M, 960p, 720p, D1, 2CIF, cif |
| Kompresja wideo | H.265+, h.265, h.264 |
| Wyjście hdmi | Hdmi 4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160, 1920×1080, 1600×1200, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080, 1600×1200, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/6/8/9/16 (tryb korytarzowy 3/4/5/7/9/10/12/16) |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Zgrywanie na nośniki usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×usb 2.0, 1×usb 3.0 |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Wejście alarmowe | 8 |
| Wyjście alarmowe | 2 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Sieć | 2×rj-45 10/100/1000 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Tcp/ip, P2P, ntp, dhcp, pppoe, http, https, dns, ddns, snmp, smtp, nfs, rtsp, IPv6, IPv4 |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 12W |
| Warunki pracy | -10°c ~ +50°c, max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 380 × 315 × 53 mm |
| Waga (bez dysków) | 2 kg |
| Pos | Tak |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Detekcja twarzy, porównywanie twarzy, inteligentne zapobieganie wtargnięciom (sip), inteligentna detekcja ruchu (umd) |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Detekcja i porównywanie twarzy, detekcja pojazdów, sip (wtargnięcie, przekroczenie linii, wejście/wyjście z obszaru), inteligentna detekcja ruchu (umd), pomiar temperatury (pożar, palenie, dym, ogień), liczenie osób, tłum, metadane, artr |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.