Rejestrator bcs point bcs-p-nvr1602-4ke(3)
rejestrator bcs point bcs-p-nvr1602-4ke(3), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-NVR1602-4KE(3)
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator bcs point bcs-p-NVR1602-4KE(3)
Najważniejsze cechy
- 16 kanałowy rejestrator ip
- Zgodność z ndaa
- Obsługa 2 dysków twardych
- Obsługa kamer ip 12Mpx
- Audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/vga
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-NVR1602-4KE(3) |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | 10 tb |
| Anr | Automatyczna synchronizacja nagrań z karty microsd kamery po zaniku i przywróceniu połączenia |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 160 mbps |
| Pasmo wyjściowe | 128 mbps |
| Wydajność wyświetlania | 2×12MP@30, 2×4K@30, 4×4MP@30, 10×1080P@30, 16×720P@30 |
| Ai: 2×4K@30, 4×4MP@30, 8×1080P@30, 16×720P@30 | |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / cif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264 |
| Wyjście hdmi | Hdmi 4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/6/8/9/16 (tryb korytarzowy: 3/4/5/7/9/10/12/16) |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Zgrywanie na usb flash / usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Obsługa | Lokalna, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), aplikacja mobilna (ios/android) |
| Sieć | 2×rj-45 10/100/1000 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Tcp/ip, P2P, ntp, dhcp, pppoe, http, https, dns, ddns, snmp, smtp, rtsp, IPv6, IPv4 |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 12W |
| Warunki pracy | -10°c ~ +55°c, max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 380×315×53 mm |
| Waga (bez dysków) | 2 kg |
| Ai - funkcje z rejestratora | Detekcja twarzy, sip (inteligentne zapobieganie wtargnięciom), umd (inteligentna detekcja ruchu) |
| Ai - funkcje z kamer | Detekcja twarzy, detekcja pojazdów, sip (wtargnięcie, przekroczenie linii, wejście/wyjście z obszaru), umd, liczenie osób, artr |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.