Rejestrator bcs line bcs-l-nvr0802-a-4ke(2l)
rejestrator bcs line bcs-l-nvr0802-a-4ke(2l), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR0802-A-4KE(2L)
Kod kreskowy: 5904890714724
Opis
Rejestrator bcs line bcs-l-NVR0802-a-4KE(2L)
Najważniejsze cechy:
- 8 kanałowy rejestrator ip
- Obsługa 2 dysków twardych
- Obsługa kamer ip 12Mpx
- Alarm 4/2, audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/vga
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR0802-a-4KE(2L) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 8 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | 20 tb |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 160Mbps (80Mbps ai) |
| Pasmo wyjściowe | 80Mbps (60Mbps ai) |
| Pasmo nagrywania | 160Mbps (80Mbps ai) |
| Wydajność wyświetlania | Ai wył: 1×12 m@30fps, 2×8 m@30fps, 3×5 m@30fps, 4×4 m@30fps, 8×1080p@30fps |
| Ai wł: 1×12 m@30fps, 1×8 m@30fps, 2×5 m@30fps, 3×4 m@30fps, 7×1080p@30fps | |
| Rozdzielczość nagrywania | 12 m / 8 mp / 6 mp / 5 mp / 4 mp / 3 mp / 1080p / 960p / 720p / D1 / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | Z vga: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Niezależnie: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 | |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 1 / 4 / 8 / 9 |
| Nagrywanie | Rejestracja ciągła, z detekcją ruchu (z zapisem przed i po), alarmowa (z zapisem przed- i poalarmowym), cykliczna, ai |
| Odtwarzanie | 39539 |
| Archiwizacja | Usb flash, usb hdd |
| Interfejsy | 2× USB2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 4 |
| Wyjście alarmowe | 2 |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, pir, ipc, funkcje ai, offline, hdd, ip, mac, login |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Obsługa ptz | Inteligentne pozycjonowanie 3D (kamery bcs line) |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, dhcp, dns, smtp, upnp, ip filter, ftp, ddns, snmp, alarm server, P2P, auto registration, ip search |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10W |
| Warunki pracy | -10°c ~ +55°c, max 93% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 375×282×53mm |
| Waga (bez dysków) | 1.49 kg |
| Ai – funkcje inteligentne z rejestratora | Smd plus |
| Ai – funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (osoba/pojazd), smd plus, liczenie osób, mapa ciepła |
| Ai – ochrona perymetryczna | 6 kanałów z kamer |
| Ai – detekcja twarzy | 6 kanałów z kamer |
| Ai – identyfikacja twarzy | 6 kanałów z kamer |
| Ai – smd (z rejestratora) | 4 kanały (rozpoznawanie osoba/pojazd) |
| Ai – smd (z kamer) | 6 kanałów |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.