Rejestrator bcs basic bcs-b-nvr1001(2.0)
rejestrator bcs basic bcs-b-nvr1001(2.0), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-B-NVR1001(2.0)
Kod kreskowy: 5904890707375
Opis
Rejestrator bcs basic bcs-b-NVR1001(2.0)
Najważniejsze cechy:
Rejestrator ip 10 kanałowy 1 dyskowy przystosowany do współpracy z kamerami o rozdzielczości maksymalnej 8 mpx.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-b-NVR1001(2.0) |
| Linia produktowa | Bcs basic |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 10 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 6 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 mpx |
| Pasmo wejściowe | 64 mbps |
| Pasmo wyjściowe | 32 mbps |
| Wydajność wyświetlania | 1×8M(30fps) / 1×5M(30fps) / 2×4M(30fps) / 4×3M(25fps) / 4×2M(30fps) / 8×720P(30fps) / 10×D1(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960P / 720P / D1 / 2CIF / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjścia wideo | Hdmi 4K / vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/10 |
| Odtwarzanie | 1/4/9/10 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wyjście audio | 1 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif, obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | P2P, upnp, dhcp |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 3W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 90% rh |
| Wymiary (w×d×h) | 260×243×46mm |
| Waga (bez dysków) | 1 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.