Rejestrator 5w1 hikvision ids-7208huhi-m2/pxt/4a+8/4alm
rejestrator 5w1 hikvision ids-7208huhi-m2/pxt/4a+8/4alm, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: iDS-7208HUHI-M2/PXT/4A+8/4ALM
Kod kreskowy: 6942160408507
Opis
Rejestrator 5w1 hikvision ids-7208HUHI-M2/pxt/4A+8/4ALM
Specyfikacja techniczna
| Rozpoznawanie twarzy | |
| Biblioteka zdjęć twarzy | Do 16 bibliotek obrazów twarzy; kopia zapasowa w hdd i pamięci flash zapobiega utracie danych przy uszkodzeniu dysku |
| Porównanie zdjęć twarzy | 4-kan. Alarm porównania obrazu twarzy (kamera analogowa hd) |
| Detekcja ruchu 2.0 | |
| Analiza człowiek/pojazd | Oparta na deep learning; domyślnie włączona dla wszystkich kanałów analogowych; klasyfikacja ludzi/pojazdów; redukcja fałszywych alarmów (np. Liście, światła); szybkie wyszukiwanie wg typu obiektu lub zdarzenia |
| Zabezpieczenie perymetryczne | |
| Analiza człowiek/pojazd | Do 8-kan. (model zaawansowany) |
| Wykrywanie twarzy | |
| Funkcje | Wykrywanie i przechwytywanie twarzy; wyszukiwanie zdjęć twarzy; 4-kanałowe robienie zdjęć twarzy |
| Wideo i audio | |
| Obsługiwane kamery ip | 8-kanałowy (do 16-kanałowego), każdy do 8 mp |
| Analogowe wejście wideo | 8-kan., bnc (1,0 vp-p, 75 ω), połączenie przewodem koncentrycznym |
| Wejście kamery poc | Obsługa kamery poc hikvision |
| Wyjście hdmi | 1-kan.: 4K (3840×2160)@30 hz; 2K (2560×1440)@60 hz; 1920×1080@60 hz; 1280×1024@60 hz; 1280×720@60 hz |
| Wyjście vga | 1-kan.: 1920×1080@60 hz; 1280×1024@60 hz; 1280×720@60 hz |
| Jednoczesne wyjście hdmi/vga | Tak |
| Wejście cvbs | Pal/ntsc |
| Wyjście cvbs | 1-kan., bnc (1,0 vp-p, 75 ω); pal: 704×576, ntsc: 704×480 |
| Odtwarzanie synchroniczne | 8-kan. |
| Wejście hdtvi | 8 mp(3840×2160)@12/15 kl./s; 3K(2960×1665)@25/20 kl./s; 3K(3328×1504)@20 kl./s; 5 mp(2560×1944)@20 kl./s; 4 mp(2560×1440)@25/30 kl./s; 1080P@25/30 kl./s; 720P@25/30 kl./s |
| Wejście ahd | 5 mp(2560×1944)@20 kl./s; 4 mp(2560×1440)@25/30 kl./s; 1080P@25/30 kl./s; 720P@25/30 kl./s |
| Wejście hdcvi | 8 mp(3840×2160)@12/15 kl./s; 3K(2880×1620)@25 kl./s; 5 mp(2592×1944)@20 kl./s; 4 mp(2560×1440)@25/30 kl./s; 1080P/720P@25/30 kl./s |
| Wejście audio | 4-kan., rca (2,0 vp-p, 1 kω) + 8-kan. Przez kabel koncentryczny |
| Wyjście audio | 1-kan., rca (liniowy, 1 kω) |
| Dwukierunkowe audio | 1-kan., rca (2,0 vp-p, 1 kω) — używa pierwszego wejścia audio |
| Nagrywanie | |
| Kompresja wideo | H.265 pro+/h.265 pro/h.265/h.264+/h.264 |
| Rozdzielczość kodowania | 8 mp / 5 mp / 3K / 4 mp / 3 mp / 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / vga / cif |
| Liczba klatek (główny) | 8 mp@8 fps; 3K@12 fps; 5 mp@12 fps; 4 mp@15 fps; 8 mp lite@15 fps; 3 mp@18 fps; 1080p/720p/WD1/4CIF/vga/cif@25 fps (p) / 30 fps (n) |
| Liczba klatek (podstrumień) | WD1/4CIF/cif@25 kl./s (p) / 30 kl./s (n) |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 10 mb/s |
| Dwa strumienie | Obsługa strumienia głównego lub podrzędnego |
| Typ strumienia | Wideo; wideo & audio |
| Kompresja audio | G.711u |
| Bitrate audio | 64 kb/s |
| Dekodowanie | |
| Możliwość dekodowania | Do 24 kanałów 1080P@30 kl./s |
| Sieć | |
| Całkowita przepustowość | 256 mb/s |
| Protokoły | Tcp/ip, pppoe, dhcp, hik-connect, dns, ddns, ntp, sadp, nfs, iscsi, upnp™, https, onvif, isup |
| Połączenie zdalne | 64 |
| Interfejs sieciowy | 1 × rj-45 10M/100M/1000M (samoadaptacyjny) |
| Interfejs pomocniczy | |
| Sata | 2 interfejsy sata |
| Pojemność dysków | Do 12 tb na każdy dysk |
| Rs-485 | Półdupleks |
| Usb | Przód: 1 × usb 2.0; tył: 2 × usb 3.0 |
| Wej./wyj. Alarmowe | 45755 |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 48 vdc, 2.5 a |
| Zużycie mocy | ≤ 20 w (bez hdd) |
| Temperatura pracy | −10 °c do +55 °c (14 °f do 131 °f) |
| Wilgotność pracy | 10% – 90% |
| Wymiary (s × d × w) | 384 × 313 × 52 mm (15,1 × 12,3 × 2,0 cale) |
| Waga | ≤ 1,78 kg (3,9 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.