Rejestrator 5w1 hikvision ids-7208huhi-m1/xt
rejestrator 5w1 hikvision ids-7208huhi-m1/xt, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: iDS-7208HUHI-M1/XT
Kod kreskowy: 6942160403755
Opis
Rejestrator 5w1 hikvision ids-7208HUHI-M1/xt
Najważniejsze cechy:
- 8 kanałów i 1 dysk twardy 1U acusense dvr
- Obsługa 4-kanałowego rozpoznawania twarzy lub 8-kanałowego zaawansowanego modelu ochrony obwodowej opartego na algorytmie głębokiego uczenia się
- Obsługa 8-kanałowej technologii acusearch
- Możliwość kodowania do 4K/8MP przy 8kl./s; 3K/5MP przy 12kl./s
- Do 16 wejść kamer ip, każdy kanał do 8 mp
- Możliwość dekodowania do 24*1080P@30kl./s
- 5 sygnałów wejściowych adaptacyjnie (hdtvi/ahd/cvi/cvbs/ip)
- Obsługuje wszystkie kanały technologii wykrywania ruchu
- Obsługa wszystkich kanałów hdtvi dwukierunkowa technologia audio
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Rozpoznawanie twarzy | |
| Biblioteka zdjęć twarzy | Do 16 bibliotek zdjęć twarzy; awaria dysku twardego nie powoduje utraty danych (kopia na hdd i pamięci flash) |
| Porównanie zdjęć twarzy | 4-kanałowy alarm porównania obrazu twarzy (kamera analogowa hd) |
| Zabezpieczenie perymetryczne | |
| Analiza człowiek/pojazd | Do 8 kanałów (model zaawansowany) |
| Wykrywanie twarzy | |
| Wykrywanie i przechwytywanie twarzy | Wykrywanie i przechwytywanie zdjęć twarzy, wyszukiwanie zdjęć twarzy; 4-kanałowe przechwytywanie zdjęć twarzy |
| Wideo i audio | |
| Obsługiwane kamery ip | 8 kanałów (do 16 kanałów), każda do 8 mp |
| Analogowe wejście wideo | 8-kanałowy interfejs; bnc (1,0 vp-p, 75 ω), połączenie koncentryczne |
| Wyjście hdmi | 1 kanał: 4K (3840×2160)/30Hz; 2K (2560×1440)/60Hz; 1920×1080/60Hz; 1280×1024/60Hz; 1280×720/60Hz; jednoczesne wyjście hdmi/vga |
| Wyjście vga | 1 kanał: 1920×1080/60Hz; 1280×1024/60Hz; 1280×720/60Hz; jednoczesne wyjście hdmi/vga |
| Wejście cvbs | Pal/ntsc |
| Wyjście cvbs | 1 kanał, bnc (1,0 vp-p, 75 ω); pal: 704×576, ntsc: 704×480 |
| Odtwarzanie synchroniczne | 8 kanałów |
| Wejście hdtvi | 8 mp(3840×2160)@12/15 fps; 3K(2960×1665)@25/20 fps; 3K(3328×1504)@20 fps; 5 mp(2560×1944)@20 fps; 4 mp(2560×1440)@25/30 fps; 1080P@25/30 fps; 720P@25/30 fps |
| Wejście ahd | 5 mp(2560×1944)@20 fps; 4 mp(2560×1440)@25/30 fps; 1080P@25/30 fps; 720P@25/30 fps |
| Wejście hdcvi | 8 mp(3840×2160)@12/15 fps; 3K(2880×1620)@25 fps; 5 mp(2592×1944)@20 fps; 4 mp(2560×1440)@25/30 fps; 1080P@25/30 fps; 720P@25/30 fps |
| Wyjście audio | 1 kanał, rca (liniowy, 1 kω) |
| Wejście audio | 1 kanał (opcjonalnie do 8 kanałów), rca (2,0 vp-p, 1 kω); 8 kanałów przez kabel koncentryczny |
| Dwukierunkowe audio | 1 kanał, rca (2,0 vp-p, 1 kω) (z użyciem 1. Wejścia audio) |
| Nagrywanie | |
| Kompresja wideo | H.265 pro+/h.265 pro/h.265/h.264+/h.264 |
| Rozdzielczość kodowania | 8 mp / 5 mp / 3K / 4 mp / 3 mp / 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / vga / cif |
| Liczba klatek (główny strumień) | 8 mp@8 fps; 3K@12 fps; 5 mp@12 fps; 4 mp@15 fps; 8 mp lite@15 fps; 3 mp@18 fps; 1080p/720p/WD1/4CIF/vga/cif@25 fps (p) / 30 fps (n) |
| Liczba klatek (podstrumień) | WD1/4CIF/cif@25 fps (p) / 30 fps (n) |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 10 mb/s |
| Dwa strumienie | Obsługa strumienia głównego lub podrzędnego |
| Typ strumienia | Wideo; wideo & audio |
| Kompresja audio | G.711u |
| Bitrate audio | 64 kb/s |
| Dekodowanie | |
| Możliwość dekodowania | Do 24 kanałów 1080P@30fps |
| Sieć | |
| Całkowita przepustowość | 256 mb/s |
| Protokoły | Tcp/ip, pppoe, dhcp, hik-connect, dns, ddns, ntp, sadp, nfs, iscsi, upnp™, https, onvif, isup |
| Połączenie zdalne | 64 |
| Interfejs sieciowy | 1 × RJ45 10M/100M/1000M, samoadaptacyjny |
| Interfejs pomocniczy | |
| Sata | 1 interfejs sata |
| Pojemność dysku | Do 12 tb na każdy dysk |
| Interfejs szeregowy | Rs-485 (półdupleksowa) |
| Usb | Przód: 1× usb 2.0; tył: 2× usb 3.0 |
| We/wy alarmowe | Nie dotyczy (opcjonalnie) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12V dc, 2A |
| Zużycie | ≤ 24 w |
| Temperatura pracy | -10°c do 55°c (14°f do 131°f) |
| Wilgotność pracy | 10% do 90% |
| Wymiary (s×d×w) | 319 × 240 × 48 mm (12,6 × 9,4 × 1,9 cala) |
| Waga | ≤ 2 kg (4,4 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.