Rejestrator 5w1 hikvision ids-7208hqhi-m1/t
rejestrator 5w1 hikvision ids-7208hqhi-m1/t, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: iDS-7208HQHI-M1/T
Kod kreskowy: 6936422148645
Opis
Rejestrator 5w1 hikvision ids-7208HQHI-M1/t
Najważniejsze cechy
8-kanałowy rejestrator 1080P 1U h.265 acusense dvr
- Klasyfikacja celów: człowiek/pojazd w oparciu o algorytm deep learning w detekcji ruchu 2.0
- Ochrona perymetryczna oparta na głębokim uczeniu
- Obsługa kompresji wideo: h.265 pro+/h.265 pro/h.265
- Obsługa wejścia wideo hdtvi/ahd/cvi/cvbs/ip
- Audio za pomocą przewodu koncentrycznego
- Do 12-kanałowych wejść kamery ip (do 6 mp)
- Możliwość kodowania do 3K/5M lite przy 12 kl./s
Specyfikacja techniczna
| Model | Ids-7208HQHI-M1/t |
| Detekcja ruchu 2.0 | |
| Analiza człowiek/pojazd | Oparta na głębokim uczeniu detekcja ruchu 2.0 jest domyślnie włączona dla wszystkich kanałów analogowych, umożliwia klasyfikację ludzi i pojazdów oraz znacznie ogranicza liczbę fałszywych alarmów powodowanych przez obiekty takie jak liście czy światła; obsługiwane jest szybkie wyszukiwanie według typu obiektu lub zdarzenia; |
| Zabezpieczenie perymetryczne | |
| Analiza człowiek/pojazd | Do 4-kan. |
| Wykrywanie twarzy | |
| Wykrywanie i przechwytywanie twarzy | Wykrywanie obrazów twarzy, wyszukiwanie obrazów twarzy |
| Wideo i audio | |
| Obsługiwane kamery ip | 2-ch (do 10-ch); tryb rozszerzony ip włączony: 4 kanały (do 12 kanałów), każdy do 4 mb/s; rozdzielczość do 6 mp; obsługa kamer ip h.265+/h.265/h.264+/h.264 |
| Analogowe wejście wideo | 8-kan |
| Interfejs | Bnc (1,0 vp-p, 75 ω), obsługuje połączenie za pośrednictwem przewodu koncentrycznego |
| Wejście hdtvi | 3K(2960 x 1665)@25/20 fps, 3K(3328x1504)@20fps, 5 mp(2560 × 1944)@20 fps, 4 mp(2560 × 1440)@30 fps, 4 mp(2560 × 1440)@25 fps, 2K(2304 x 1296)@20 fps, 1080p@30 fps, 1080p@25 fps, 720p@30 fps, 720p@25 fps |
| Wejście ahd | 5 mp(2592 × 1944)@20 kl./s,4 mp(2560 × 1440)@30 kl./s, 4 mp(2560 × 1440)@25 kl./s, 1080p@30 kl./s, 1080p@25 kl./s, 720p@30 kl./s, 720p@25 kl./s |
| Wejście hdcvi | 3K(2880 × 1620)@25/20 fps, 5 mp(2592 × 1944)@20 fps, 4 mp(2560 × 1440)@30 fps, 4 mp(2560 × 1440)@25 fps, 1080p@30 fps, 1080p@25 fps, 720p@30 fps, 720p@25 fps |
| Wejście cvbs | Wsparcie |
| Wyjście hdmi | 1-kan., 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| Wyjście vga | 1-kan., 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| Tryb wyjścia wideo | Jednoczesne wyjście hdmi/vga |
| Wejście audio | 1-kanałowy (opcjonalnie do 4-kanałowego), rca (2,0 vp-p, 1 kω), 4-kanałowy przez kabel koncentryczny |
| Wyjście audio | 1-kan., rca (liniowy, 1 kω) |
| Dwukierunkowe audio | 1-kan., rca (2,0 vp-p, 1 kω) (przy użyciu pierwszego wejścia audio) |
| Odtwarzanie synchroniczne | 8-kan |
| Nagrywanie | |
| Kompresja wideo | H.265 pro+/h.265 pro/h.265/h.264+/h.264 |
| Rozdzielczość kodowania | Jeśli tryb 1080p lite nie jest włączony: 3K lite/5 mp lite/4 mp lite/3MP/1080p/720p/vga/WD1/4CIF/cif; gdy włączony jest tryb 1080p lite: 3K lite/5 mp lite/4 mp lite/3 mp/1080p lite/720p lite/vga/WD1/4CIF/cif |
| Liczba klatek na sekundę | Główny strumień: jeśli tryb 1080p lite nie jest włączony: aby uzyskać dostęp do strumienia 3K: 3K lite@12fps; 4 mp lite/1080p@15fps; 720p/WD1/4CIF/vga/cif@20fps. Dostęp do strumienia 5 mp: 5 mp lite@12 kl./s; 4 mp lite/1080p@15 kl./s; 720p/WD1/4CIF/vga/cif@20 kl. Dostęp do strumienia 4 mp: 4 mp lite/1080p@15fps; 720p/WD1/4CIF/vga/cif@25fps (p)/30fps (n). Dostęp do strumienia 3 mp: 3 mp przy 10 klatkach na sekundę; 1080p przy 15 klatkach na sekundę; 720p/WD1/4CIF/vga/cif przy 25 klatkach na sekundę (p)/30 klatkach na sekundę (n). Dostęp do strumienia 1080p: 1080p/720p przy 15 klatkach na sekundę; vga/WD1/4CIF/cif przy 25 klatkach na sekundę (p)/30 klatkach na sekundę (n). W przypadku dostępu strumienia 720p: 720p/vga/WD1/4CIF/cif@25fps (p)/30fps (n). Gdy włączony jest tryb 1080p lite: 3K lite/5 mp lite@12fps; 4 mp lite@15fps; 3 mp@10fps; 1080p lite/720p lite/vga/WD1/4CIF/cif@25fps (p)/30fps (n). Podstrumień: WD1/4CIF@12kl./s; cif@25kl./s (p)/30kl./s (n) |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 6 mb/s |
| Dwa strumienie | Wsparcie |
| Typ strumienia | Wideo, wideo & audio |
| Kompresja audio | G.711u |
| Bitrate audio | 64 kb/s |
| Sieć | |
| Całkowita przepustowość | 96 mb/s |
| Połączenie zdalne | 64 |
| Protokół sieciowy | Tcp/ip, pppoe, dhcp, hik-connect, dns, ddns, ntp, sadp, nfs, iscsi, upnp™, https, onvif |
| Interfejs sieciowy | 1, rj-45 10/100 mb/s samodostosowujący się interfejs ethernet |
| Wi-fi | Możliwość połączenia z siecią wi-fi za pomocą adaptera przez interfejs usb |
| Interfejs pomocniczy | |
| Sata | 1 interfejs sata |
| Pojemność | Pojemność do 10 tb na każdy dysk |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | Nie dotyczy (opcjonalna obsługa); 4/1 |
| Interfejs usb | Panel tylny: 2 × usb 2.0 |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc, 1,5 a |
| Zużycie | ≤ 12 w (bez hdd) |
| Temperatura pracy | -10°c do 55°c (14°f do 131°f) |
| Wilgotność pracy | Od 10% do 90% |
| Wymiary (szer. × dł. × wys.) | 263 × 220 × 48 mm (10,3 × 8,7 × 1,9 cala) |
| Waga | ≤ 1 kg (bez hdd) |
| 3K lite/5 mp lite/4 mp lite/3MP/1080p/720p/vga/WD1/4CIF/cif; | |
| gdy włączony jest tryb 1080p lite: | |
| 3K lite/5 mp lite/4 mp lite/3 mp/1080p lite/720p lite/vga/WD1/4CIF/cif | |
| liczba klatek na sekundę | |
| główny strumień: | |
| jeśli tryb 1080p lite nie jest włączony: | |
| aby uzyskać dostęp do strumienia 3K: 3K lite@12fps; 4 mp lite/1080p@15fps; 720p/WD1/4CIF/vga/cif@20fps | |
| dostęp do strumienia 5 mp: 5 mp lite@12 kl./s; 4 mp lite/1080p@15 kl./s; 720p/WD1/4CIF/vga/cif@20 kl. | |
| dostęp do strumienia 4 mp: 4 mp lite/1080p@15fps; 720p/WD1/4CIF/vga/cif@25fps (p)/30fps (n) | |
| dostęp do strumienia 3 mp: 3 mp przy 10 klatkach na sekundę; 1080p przy 15 klatkach na sekundę; 720p/WD1/4CIF/vga/cif przy 25 klatkach na sekundę (p)/30 klatkach na sekundę (n) | |
| dostęp do strumienia 1080p: 1080p/720p przy 15 klatkach na sekundę; vga/WD1/4CIF/cif przy 25 klatkach na sekundę (p)/30 klatkach na sekundę (n) | |
| w przypadku dostępu strumienia 720p: 720p/vga/WD1/4CIF/cif@25fps (p)/30fps (n) | |
| gdy włączony jest tryb 1080p lite: | |
| 3K lite/5 mp lite@12fps; 4 mp lite@15fps; 3 mp@10fps; 1080p lite/720p lite/vga/WD1/4CIF/cif@25fps (p)/30fps (n) | |
| podstrumień | |
| WD1/4CIF@12kl./s; cif@25kl./s (p)/30kl./s (n) | |
| bitrate wideo32 kb/s do 6 mb/s | |
| dwa strumieniewsparcie | |
| typ strumieniawideo, wideo & audio | |
| kompresja audiog.711u | |
| bitrate audio64 kb/s | |
| sieć | |
| całkowita przepustowość96 mb/s | |
| połączenie zdalne64 | |
| protokół sieciowytcp/ip, pppoe, dhcp, hik-connect, dns, ddns, ntp, sadp, nfs, iscsi, upnp™, https, onvif | |
| interfejs sieciowy1, rj-45 10/100 mb/s samodostosowujący się interfejs ethernet | |
| wi-fimożliwość połączenia z siecią wi-fi za pomocą adaptera przez interfejs usb | |
| interfejs pomocniczy | |
| SATA1 interfejs sata | |
| pojemnośćpojemność do 10 tb na każdy dysk | |
| wejścia/wyjścia alarmowenie dotyczy (opcjonalna obsługa); 4/1 | |
| interfejs usbpanel tylny: 2 × usb 2.0 | |
| ogólne | |
| Zasilanie12 vdc, 1,5 a | |
| zużycie ≤ 12 w (bez hdd) | |
| temperatura pracy-10°c do 55°c (14°f do 131°f) | |
| wilgotność pracyod 10% do 90% | |
| wymiary (szer. × dł. × wys.)263 × 220 × 48 mm (10,3 × 8,7 × 1,9 cala) | |
| waga≤ 1 kg (bez hdd) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.