Rejestrator 5w1 hikvision ids-7204huhi-m1/xt
rejestrator 5w1 hikvision ids-7204huhi-m1/xt, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: iDS-7204HUHI-M1/XT
Kod kreskowy: 6942160403717
Opis
Rejestrator 5w1 hikvision ids-7204HUHI-M1/xt
Najważniejsze cechy
Rejestrator 4-kanałowy 5 mp 1U h.265 acusense
- 4 kanały i 1 dysk twardy 1U acusense dvr
- Obsługa 2-kanałowego rozpoznawania twarzy lub 4-kanałowego zaawansowanego modelu ochrony obwodowej opartego na algorytmie deep learning
- Obsługa 4-kanałowej technologii acusearch
- Możliwość kodowania do 4K/8MP @ 8fps (1-ch); 3K/5MP @ 12fps
- Do 8 wejść kamer ip, każdy kanał do 8 mp
- 5 sygnałów wejściowych adaptacyjnie (hdtvi/ahd/cvi/cvbs/ip)
- Obsługuje wszystkie kanały technologii wykrywania ruchu
- Obsługa wszystkich kanałów hdtvi dwukierunkowa technologia audio
Specyfikacja techniczna
| Model | Ids-7204HUHI-M1/xt |
| Rozpoznawanie twarzy | Obsługiwane |
| Biblioteka zdjęć twarzy | Do 16 bibliotek zdjęć twarzy |
| Porównanie zdjęć twarzy | Porównanie i wyszukiwanie zdjęć twarzy |
| Alarm porównania twarzy | 2-kanałowy (kamera analogowa hd) |
| Ochrona perymetryczna | Obsługiwana |
| Analiza człowiek/pojazd | Do 4 kanałów |
| Obsługiwane kamery ip | 4-kanałowy (do 8-kanałowego), do 8 mp każda |
| Analogowe wejście wideo | 4 kanały |
| Interfejs wideo | Bnc (1,0 vp-p, 75 ω), połączenie koncentryczne |
| Wyjście hdmi | 1-kanałowe |
| Rozdzielczości hdmi | 2K (2560×1440) 60 hz; 1920×1080 60 hz; 1280×1024 60 hz; 1280×720 60 hz |
| Jednoczesne wyjście | Hdmi / vga |
| Wyjście vga | 1-kanałowe |
| Rozdzielczości vga | 1920×1080 60 hz; 1280×1024 60 hz; 1280×720 60 hz |
| Wejście cvbs | Pal / ntsc |
| Wyjście cvbs | 1-kanałowe, bnc (1,0 vp-p, 75 ω); pal: 704×576, ntsc: 704×480 |
| Odtwarzanie synchroniczne | 4 kanały |
| Wejście hdtvi | 8 mp@12/15 kl./s; 3K@25/20 kl./s; 5 mp@20 kl./s; 4 mp@25/30 kl./s; 1080p@25/30 kl./s; 720p@25/30 kl./s |
| Wejście ahd | 5 mp@20 fps; 4 mp@25/30 fps; 1080p@25/30 fps; 720p@25/30 fps |
| Wejście hdcvi | 8 mp@12/15 kl./s; 3K@25 kl./s; 5 mp@20 kl./s; 4 mp@25/30 kl./s; 1080p@25/30 kl./s; 720p@25/30 kl./s |
| Wyjście audio | 1-kanałowe, rca (liniowe, 1 kω) |
| Wejście audio | 1-kanałowe rca (2,0 vp-p, 1 kω); 4-kanałowe przez kabel koncentryczny |
| Dwukierunkowe audio | 1-kanałowe rca (przez pierwsze wejście audio) |
| Kompresja wideo | H.265 pro+ / h.265 pro / h.265 / h.264+ / h.264 |
| Rozdzielczość kodowania – główny strumień | 8 mp@8 kl./s*; 3K@12 kl./s; 5 mp@12 kl./s; 4 mp@15 kl./s; 8 mp lite@15 kl./s; 3 mp@18 kl./s; 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / vga / cif |
| Rozdzielczość kodowania – podstrumień | WD1 / 4CIF / cif @25 fps (pal) / 30 fps (ntsc) |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 10 mb/s |
| Liczba strumieni | 2 (główny lub podrzędny) |
| Typ strumienia | Wideo; wideo & audio |
| Kompresja audio | G.711u |
| Bitrate audio | 64 kb/s |
| Przepustowość sieci | 96 mb/s |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, pppoe, dhcp, hik-connect, dns, ddns, ntp, sadp, nfs, iscsi, upnp™, https, onvif |
| Połączenia zdalne | Do 32 |
| Interfejs sieciowy | 1 × RJ45 10/100 mb/s (auto-negocjacja) |
| Interfejs sata | 1 × sata |
| Pojemność dysku | Do 10 tb na dysk |
| Interfejs szeregowy | Rs-485 (półdupleksowy) |
| Usb (przód) | 1 × usb 2.0 |
| Usb (tył) | 1 × usb 2.0 |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | Brak |
| Zasilanie | 12 vdc, 1,5 a |
| Pobór mocy | ≤ 10 w |
| Temperatura pracy | −10°c do 55°c |
| Wilgotność pracy | 10% – 90% |
| Wymiary (d × s × w) | 319 × 236 × 48 mm |
| Waga | ≤ 1,16 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.